18 maja 2022 09:29

5. edycja „Integrowania przez Wspinanie”: moc atrakcji, w tym przewodniki w promocyjnej cenie!

Szykuje się wspinaczkowy weekend na bogato. Można śledzić, co dzieje w Pucharze Świata w Salt Lake City (bouldering plus czasówki z mocną ekipą z Polski i rekordzistką świata Olą Mirosław), sprawdzać na bieżąco wyniki seniorskich Mistrzostw Polski w boulderingu (Lublin) i oczywiście skoczyć w skały. Ale uwaga: jeśli planujecie wspinanie w kameralnym gronie w Będkowskiej o takie będzie w zbliżający się weekend trudno, a jeśli macie ochotę na integrację i zabawę zdecydowanie ruszajcie do podkrakowskiej dolinki! Będzie też stoisko wspinanie.pl, gdzie kupicie między innymi jurajskie przewodniki w atrakcyjnej cenie!

***

Właśnie w Dolinie Będkowskiej od piątku 20 maja do niedzieli 22 maja odbywać się będzie piąta edycja „Integrowania przez Wspinanie”, czyli IPW FEST 2022. Tak więc, jeśli macie projekty na przykład na Dupie Słonia, spodziewajcie się utrudnień. Ale wynagrodzą wam to liczne atrakcje IPW, w tym  szkolenia i warsztaty prowadzone przez instruktorów PZA.

Poniżej mapka fetiwalowa:

Co jeszcze? Organizatorzy o tegorocznym IPW:

Hasło tegorocznej edycji „Bez Barier” oznacza, że festiwal jest otwarty dla szerokiego grona zainteresowanych. Integracja obejmuje tu środowisko zaawansowanych skalnych zapaleńców, jak i nowicjuszy chcących po raz pierwszy wkleić się w ścianę. Wśród warsztatów prowadzonych przez instruktorów PZA każdy znajdzie coś dla siebie.

Jak co roku na IPW nie zabraknie atrakcji: od prelekcji specjalistów ze środowiska wspinaczkowego, przez ekstremalne zabawy linowe, po konkursy z nagrodami w strefie wystawienniczej. Nad Doliną Będkowską zostanie też po raz kolejny rozpięta prawdopodobnie najdłuższa tyrolka w Polsce!

Zapisy TUTAJ.

Program pod tym linkiem.

W sobotę i niedzielę (21-22 maja) będziecie mogli zajrzeć na stoisko wspinanie.pl. Znajdziecie na nim komplet jurajskich przewodników w promocyjnych cenach, w tym najnowszy „Jura Północna” (wyd. 4. 2022)!

Komplet przewodników jurajskich Grzegorza Rettingera

Komplet przewodników jurajskich Grzegorza Rettingera

Na stoisku dostępne będą także pięknie wydane przewodniki beskidzkie: „Beskid Niski i Pogórze Karpackie” (wyd. 1, 2021) oraz kolekcjonerskie „Beskidy Zachodnie i Pogórze” (wyd. 1, 2019). Warto!

Przewodniki beskidzkie Grzegorza Rettingera

Przewodniki beskidzkie Grzegorza Rettingera

Strona „Integrowania przez Wspinanie”: https://ipw.info.pl
  • Komentarze na forum Dodaj swój wątek
    Brak komentarzy na forum