3 marca 2022 20:53

„Zinnenblick” Piotrka Deski najlepszym zdjęciem Memorial Maria Luisa w kategorii Mountain Climbing

Zdjęcie „Zinnenblick” Piotrka Deski zwyciężyło w kategorii Mountain Climbing 32. edycji prestiżowego konkursu fotograficznego Memorial Maria Luisa. Co więcej, Piotrek wystawił zwycięskie zdjęcie, jak również drugie wyróżnione w konkursie („Grota Komonieckiego”), do licytacji. Dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na pomoc Ukrainie.

„Zinnenblick” Piotrka Deski najlepszym zdjęciem kategorii Climbing w 32. edycji konkursu Memorial Maria Luisa

„Zinnenblick” Piotrka Deski najlepszym zdjęciem w kategorii Mountain Climbing 32. edycji konkursu Memorial Maria Luisa

***

Na 32. edycję Memorial Maria Luisa swoje zdjęcia nadesłało 1762 fotografów z 88 krajów. Jury miało więc arcytrudne zadanie, na wyjściu było aż 16 tys. zdjęć. Przyznano 15 głównych nagród oraz dziewięć wyróżnień w każdej z kategorii. Zdjęcie Piotrka Deski „Zinnenblick” otwiera kategorię Mountain Climbing. W ubiegłym roku ta sama nagroda trafiła do Marcina Ciepielewskiego za zdjęcie „The X” (w tegorocznej edycji Marcin zdobył wyróżnienie za „Cave Man”).

Cenną nagrodę można przekuć w cenną inicjatywę. Piotrek na swoim profilu pisze tak:

Ponieważ zawsze chciałem, żeby zdjęcia które robię, wnosiły coś więcej niż tylko lajki w social mediach, postanowiłem zlicytować wyróżnione fotografie. Jeśli więc ktokolwiek z Was chciałby powiesić u siebie w salonie, biurze, garażu a nawet piwnicy jedno z tych zdjęć, to dzięki niezawodnej jak zawsze ekipie z Fotolaboratorium Fotosilesia do wylicytowania są dwa wydruki w formacie 90x60cm na płycie PCV, która nie wymaga żadnych dodatkowych ramek.

Aukcje właśnie wystartowały i potrwają 10 dni, a dochód ze sprzedaży zdjęć zostanie przekazany na SOS Ukraina Polskiej Akcji Humanitarnej.

Linki do licytacji:

Wyróżnione zdjęcie "Grota Komonieckiego" Piotrka Deski

Wyróżnione zdjęcie „Grota Komonieckiego” Piotrka Deski

Licytujcie!

A więcej o najlepszych zdjęciach 32. edycji Memorial Maria Luisa na stronie konkursu: www.memorialmarialuisa.com/uk/index2.php

32. edycja konkursu Memorial Maria Luisa (fot. www.memorialmarialuisa.com) (fot. www.memorialmarialuisa.com)

32. edycja konkursu Memorial Maria Luisa (fot. www.memorialmarialuisa.com)
  • Komentarze na forum Dodaj swój wątek
    Brak komentarzy na forum