The North Face – Discover Your Trail [artykuł sponsorowany]

The North Face przedstawia nową kampanię Discover Your Trail, która została zaprojektowana z myślą o zachęcaniu do odkrywania otaczających nas szlaków, bez względu na to, w jaki sposób postanowimy je przemierzać.

Nowa kolekcja The North Face, Discover Your Trail (materiały prasowe THF)

Nowa kolekcja The North Face, Discover Your Trail (materiały prasowe The North Face)

***

Poznawać nowe miejsca może każdy z nas – sportowcy, których celem jest poprawienie rekordu, weekendowi miłośnicy przygód i nowicjusze, którzy chcą podążać w nieznane. Discover Your Trail to projekt, który ma być inspiracją dla każdego.

Kampania składa się z trzech kolekcji:

  • Hike
  • Flight
  • Trail Running

Kolekcja Hike tworzona była z myślą o podkreśleniu uniwersalnych korzyści płynących ze znalezienia swojego własnego szlaku, niezależnie od tego, czy poszukujemy wytchnienia od codzienności, czy też chcemy nawiązać nowe kontakty z lokalną społecznością.

Kompletując zestaw na wyprawę nie można zapomnieć o butach. Nowa odsłona modelu przeznaczonego do intensywnych wędrówek – VECTIV Fastpack Mid Futurelight, to amortyzowane obuwie turystyczne odpowiednie na długie wyprawy.

VECTIV Fastpack Mid Futurelight (materiały prasowe The North Face)

VECTIV Fastpack Mid Futurelight (materiały prasowe The North Face)

Seria Flight zawiera jedne z najbardziej technicznych elementów, dzięki którym zarówno profesjonalni sportowcy, jak i nowicjusze mogą w pełni dać się pochłonąć naturze. Kolekcja Flight składa się z wiatrówki Lightriser, butów VECTIV Flight, a także lekkiego tanktopu. Dla lepszej widoczności na szlaku wszystkie elementy znajdziemy w wyrazistych wariantach kolorystycznych.

Ubrania z linii Flight pozwalają zachować równowagę między ciepłem, a oddychalnością podczas aktywnych dni na szlaku w lesie, w górach czy nawet w miejskiej dżungli.

Seria Flight (materiały prasowe The North Face)

Seria Flight (materiały prasowe The North Face)

Kolekcja Trail Running tworzona była z myślą o uhonorowaniu wszystkich biegaczy. Innowacyjny design nawiązuje do najbardziej kultowych tras, które niezmiennie inspirują sportowców i projektantów z teamu The North Face. Kurtka First Dawn Packable, koszulka Sunriser czy buty VECTIV Enimus, zapewnią komfort, a także pozwolą w pełni czerpać radość z każdego pokonanego kilometra.

Kolekcja Trail Running (materiały prasowe The North Face)

Kolekcja Trail Running (materiały prasowe The North Face)

Aby pomóc odkrywcom i zachęcić ich do wyjścia z domy i odkrywania nowych szlaków, The North Face nawiązał współpracę z aplikacją Strava, aby zachęcić spacerowiczów, biegaczy i amatorów trekkingu do osiągnięcia łącznie 100 km w przedziale czasowym od 14 marca do 10 kwietnia.

Kolekcja Hike jest już w sprzedaży, Flight oraz Trail Running pojawią się wkrótce. Wszystkie kolekcje dostępne będą na stronie www.thenorthface.com i w wybranych sklepach The North Face. Aby być na bieżąco z przyszłymi premierami, śledź @thenorthfaceuk na Instagramie i @thenorthface na Facebooku.

The North Face [artykuł sponsorowany]

 
  • Komentarze na forum Dodaj swój wątek
    Brak komentarzy na forum