22 marca 2022 15:57

Red Bull Szybka Tura – Wyścig na Żywo

Zapisz się na Red Bull Szybka Tura – Wyścig na Żywo i spotkaj się z Andrzejem Bargielem podczas zawodów rozgrywanych w sercu Tatr, na Kasprowym Wierchu.

***

W sobotę 26 marca każdy, kto zarejestruje się na zawody i opłaci wpisowe, będzie miał szansę spróbować swoich sił w wyścigu z udziałem Andrzeja Bargiela. Trzeba będzie jak najszybciej zdobyć na nartach skiturowych lub splitboardzie szczyt Kasprowego Wierchu, a potem zjechać z powrotem na start. Andrzej ruszy na trasę 30 minut po wszystkich, a jego zadaniem będzie wyprzedzić jak najwięcej osób.

Dla najlepszych w poszczególnych kategoriach przewidziano zegarki Garmin oraz vouchery od Salomona. Będą też nagrody w konkurencji Vertical obejmującej jedynie podejście na szczyt oraz premia PKL – za jak największą prędkość podczas zjazdu w punkcie pomiaru ustawionym w Kotle Goryczkowym.

Red Bull Szybka Tura już w sobotę (fot. B. Pawlik)

Red Bull Szybka Tura już w sobotę (fot. B. Pawlik)

Przygotowując się do startu należy pamiętać o obowiązku posiadania lawinowego ABC (detektor lawinowy, sonda i łopatka), kasku oraz odzieży odpowiednio dobranej do warunków atmosferycznych.

Więcej informacji na temat wydarzenia: www.redbull.pl/szybkatura.

Informacja prasowa
  • Komentarze na forum Dodaj swój wątek
    Brak komentarzy na forum