The North Face: Vectiv™ – technologia, która wzmocni twój bieg [sponsorowany]

Przedstawiamy nowe obuwie Vectiv™ marki The North Face na wiosenny sezon trailowy, w tym Vectiv™ Enduris II, najbardziej amortyzowany but Vectiv™ w historii.

Innowacyjna budowa podeszwy Vectiv (fot. The North Face)

Wprowadzona po raz pierwszy w zeszłym roku innowacyjna budowa podeszwy zmieniła zasady gry na szlaku, wspierając sportowców z teamu The North Face w realizacji ich wyzwań i pogoni za lepszymi wynikami, czego dobrym przykładem jest nowy rekord na trasie południowej części kontynentalnej Patagonii, który ustanowiły Ferndanda Maciel i Kaytlyn Gerbin. Wycieczka ta zwykle zajmuje tydzień, biegaczkom zajęła 13h15′.

Ta przełomowa technologia powraca w tym sezonie w trzech kluczowych stylach, z których każdy jest dostosowany do preferencji sportowców:

  • Flight Vectiv™
  • Vectiv™ Infinite
  • Vectiv™ Enduris II

The North Face Flight Vectiv™

Flight Vectiv™ to najbardziej responsywne buty od The North Face. Mają ultralekką i elastyczną, otwartą cholewkę, która pomaga stopie oddychać, a odporny na ścieranie panel Matryx zapewnia trwałość. Podeszwa Surface CTRL zapewni doskonałą przyczepność, a płytka 3D Pebax® pod stopą gwarantuje stabilność w wielu kierunkach oraz dobre wybicie, co ogranicza zmęczenie stóp.

The North Face Vectiv™ Infinite

Vectiv™ Infinite również powraca, w nowej, jeszcze bardziej dopracowanej formie, zapewniając idealną równowagę między amortyzacją a responsywnością, aby poradzić sobie na najbardziej wyboistych trasach. Płytka 3D Pebax® 3D napędza gwarantując dobre wybicie, a w pełni wytrzymała cholewka Matryx i formowany zapiętek sprostają nawet najbardziej wymagającym szlakom.

The North Face Vectiv™ Enduris II

Wreszcie, nowy Vectiv™ Enduris II, to najlepiej amortyzowany but w ofercie. Dzięki wzmocnieniu z tworzywa TPU, podeszwie środkowej o podwójnej gęstości i specjalnie zaprojektowanej cholewce z przewiewną siateczką, Enduris II jest idealnym butem dla biegaczy, którzy cenią sobie niską wagę obuwia i wysoki komfort na szlaku.

Wszystkie modele są dopasowane do męskiej i damskiej budowy stopy, oferując sportowcom dopasowany projekt na szlaku, aby wspierać długie dni treningowe i szybsze biegi.

Nową gamę Vectiv™ można kupić od 15 lutego na stronie www.thenorthface.com oraz w wybranych sklepach The North Face. Aby być na bieżąco z przyszłymi premierami, śledź @thenorthfaceuk na Instagramie i @thenorthface na Facebooku.

Materiały prasowe partnera
  • Komentarze na forum Dodaj swój wątek
    Brak komentarzy na forum