10 stycznia 2022 09:21

Ustawka na urodziny, czyli Bronx kończy dwa lata

Wiecie, że w styczniu bronowicka ściana Bronx kończy już dwa lata (więcej o otwarciu TUTAJ)? Nie ma wyjścia, impreza urodzinowa musi się odbyć. Będzie wspinanie! I będzie muzyka!

***

Na drugie urodziny gospodarze krakowskiej ściany zapraszają w sobotę 29 stycznia. Początek zabawy, tej wspinaczkowej, już od samego rana. A o godzinie 20.00 zasłużona impreza, jak zawsze z podkładem muzycznym.

Informacje

  • wspinanie od 10.00 do 20.00,
  • aż 30 urodzinowych baldów,
  • losowanie nagród,
  • pączki od Lisickich,
  • urodzinowe party od 20.00 do…, tego nigdy się nie wie.

Nowości o urodzinowej imprezie będą pojawiać się na bieżąco na profilu FB – zawodów i samej ściany, tam też chwila refleksji zapisana (zgadujemy) piórem Mechaniora:

Bronx kończy w tym miesiącu dwa lata. Umie już samodzielnie chodzić, mówić i śpiewać, zawiera znajomości i przyjaźnie, płynie z prądem albo odwraca się w kontrze do świata; miewa humory urocze aliści irytujące, to znów udaje poważniejszego, niż naprawdę jest.

Bronx wzrasta, a to znaczy, że ciągle się uczy; doświadcza i poszukuje. Zarazem od pierwszych chwil swojego istnienia posiada to, co jest właściwe każdemu żywemu organizmowi, czyli charakter.

Trudno ukryć, że Bronx nie jest typowym młodzieniaszkiem; w jego naturze leży frywolnie liryczna powaga, własciwa jednostkom, które przeżyły już niemało. Zarazem – przez wzgląd na młody wiek – nadal może pozwolić sobie na liczne chwile niekontrolowanej nieuwagi.

***

W ciągu dwóch lat na Bronxie sporo się całkiem działo. Zawsze jest porcja świetnych baldów, są muzyczne wieczory, są spotkania przy szachach etc. Była też duża, ogólnopolska, a nawet międzynarodowa impreza – Bronx Bouldering Competition 2021 (zawody towarzyszące Krakowskiemu Festiwalowi Górskiemu).

Nie mamy wątpliwości, że w tym roku na Bronxie dziać się będzie jeszcze więcej!




  • Komentarze na forum Dodaj swój wątek
    Brak komentarzy na forum