18 stycznia 2022 09:44

Bronx zaprasza: urodzinowa impreza coraz bliżej!

Już za niespełna dwa tygodnie krakowska ściana Bronx świętować będzie swoje 2. urodziny. A urodzinowe party będzie muzyczno – wspinaczkowe. Ustawka na urodziny coraz bliżej!

***

Z okazji dwóch lat istnienia na krakowskiej scenie wspinaczkowej gospodarze bronowickiej ściany przygotowali całodniową, w zasadzie całodobową imprezę. Pisaliśmy o niej TUTAJ, informacje o urodzinowym party pojawiają się na bieżąco na profilu ściany.

Wspinanie

Wspinaczkowa odsłona urodzinowej imprezy startuje w sobotę 29 stycznia o godzinie 10.00 i potrwa do 20.00. Za kształt baldów, będzie ich 30, odpowiadają: Jacek Kaczanowski, Andrzej Mecherzyński-Wiktor, Andrzej Musiał, Tomek Oleksy, Piotrek Schab i Marcin Wszołek. Ale to nie wszystko, bo o 20.30 na Bronxie rozegrany zostanie także finał ligi Balans Boulder.

Finał Balans Boulder odbędzie się na Bronxie 29 stycznia (fot. Pan Fotograf)

Finał Balans Boulder odbędzie się na Bronxie 29 stycznia (fot. Pan Fotograf)

Muzyka

Na stronie Bronxa pyszna zapowiedź muzycznych rytmów:

Tradycyjnie wisienką na torcie będzie impreza, którą z zza czarnych płyt poprowadzą:

Robek i Spajder. Czyli, kolektyw Deep Impact, specjalizujący się w głębokiej i nieprzesadnie szybkiej elektronice – od techno, przez deephouse, po brzmienia etniczne i eksperymentalne. Miesiąc temu chłopaki zadbali o oprawę finałów i after po zawodach w ramach KFG.

Junior H2O. Kolekcjoner, selektor i miłośnik płyt winylowych. Za gramofonami od 2005 roku. Współtwórca krakowskiego sklepu płytowego Records Dillaz. Znany z nietuzinkowej selekcji w bardzo rozległych obszarach muzyki – między innymi: hip hop, funk, downtempo, reagge/dub, breakbeat, nu-skool breakz ,drum’n’bass oraz ragga-jungle.

Pamiętajcie, 29 stycznia, godzina 10.00, Bronx ul. Ojcowska 166A.

źródło: Bronx Bouldering
  • Komentarze na forum Dodaj swój wątek
    Brak komentarzy na forum