24 listopada 2021 08:08

Trwają zapisy na grudniowe imprezy boulderowe: Bronx Bouldering Competition i High Heels Only

Trwają zapisy na dwie krakowskie imprezy boulderowe, obie zaplanowane na grudzień 2021: Bronx Bouldering Competition i High Heels Only.

***

Bronx Bouldering Competition to zawody towarzyszące Krakowskiemu Festiwalowi Górskiemu, choć rozgrywane tydzień po festiwalowych atrakcjach (przy okazji, zaglądajcie na FB 19. KFG, znajdziecie tam codzienną porcję świeżych informacji!).

Impreza na Bronxie odbędzie się w dniach 10-11 grudnia, zapisywać możecie się pod poniższym linkiem:

Zapisy: https://competit.pl/w/9261/

Więcej o zawodach pisaliśmy TUTAJ.

***

Tydzień później, 18 grudnia, Reni Sport zaprasza dziewczyny (od lat 12) na zawody o wszystko mówiącej nazwie High Heels Only. Jeśli zapiszecie się do 1 grudnia, czekać na was będzie startowa / pamiątkowa koszulka:

Zapisy: https://competit.pl/zgloszenie/9074/

Hasło zawodów brzmi: „trzy pokolenia, jeden top!”. A startować można w trzech grupach: 12-18 lat; 19-38 lat; 39 – no limits.

Więcej o zawodach TUTAJ.
Na obu imprezach możecie się spodziewać wybornego wspinania. Za wzorcowy routesetting na Bronxie zadbają: Tomek Oleksy, Marcin Wszołek, Piotrek Suder, Piotrek Czarnecki, Mechanior, Michał Jędrzejewski i Maria Szczepankiewicz. Z kolei zawody na Reni Sporcie od strony wspinaczkowej przygotuje Tomek Oleksy.

Bronx Bouldering Competition pod patronatem
  • Komentarze na forum Dodaj swój wątek
    Brak komentarzy na forum