5 listopada 2021 15:40

Adam Kokot w półfinale konkursu Red Bull Illume 2021

Świetna wiadomość ze świata fotografii sportowej. Mamy na tym polu już całkiem sporo sukcesów. Tym razem zdjęcie Adama Kokota znalazło się w półfinale międzynarodowego konkursu Red Bull Illume. Gratulujemy!

Red Bull Illume 2021, półfinałowe zdjęcie autorstwa Adama Kokota

Red Bull Illume 2021, półfinałowe zdjęcie autorstwa Adama Kokota

***

Red Bull Illume to największy międzynarodowy, otwarty konkurs poświęcony fotografii sportów ekstremalnych. Miejsce w półfinale to bardzo duże wyróżnienie. Zdjęcie Adama znalazło się wśród 256 półfinalistów w kategorii Lifestyle by COOPH. Istotą tej kategorii jest, w największym skrócie, uchwycenie momentów i emocji towarzyszących sportowym wyzwaniom. Takie chwile pamięta się często przez całe życie.

Adam na swoim profilu o bohaterach zdjęcia:

Na zdjęciu mistrz pierwszego planu Michał Czeladzki i Jakub Dyrcz jako postać drugoplanowa!!!! Jest to dla mnie mega sukces. Dzięki chłopaki za tamtą wycieczkę!!!!

Red Bull Illume 2021

Z konkursem Red Bull Illume wiąże się kilka polskich akcentów. Już w 2010 roku właśnie zdjęcie Adama dostało się do ścisłego finału i wygrało w swojej kategorii. W 2016 roku półfinalistą był Stefan Madej. W 2019 roku także do półfinału zakwalifikowano zdjęcie Piotrka Deski.
  • Komentarze na forum Dodaj swój wątek

    Ciężko będzie... [2]
    Będzie ciężko na finał przez tego peta w łapie :)))…

    5-11-2021
    duck`US