6 zaproszeń na międzynarodowe warsztaty V4 BOULDERING w Bratysławie

Uprzejmie informujemy, że Polski Związek Alpinizmu otrzymał 6 zaproszeń na międzynarodowe warsztaty V4 BOULDERING, które odbędą się w Bratysławie (Block Dock) w dniach 26-28 listopada.

V4 BOULDERING

V4 BOULDERING, Bratysława (fot. www.lezecka-akademia.sk)

Zaproszenie jest adresowane do 6 zawodników z kategorii junior i 2 trenerów, którzy nie uczestniczą w centralnym szkoleniu organizowanym przez Polski Związek Alpinizmu.

Organizator zapewnia tylko nocleg i profesjonalny program szkolenia z routesetterami IFSC. Za udział należy dokonać opłaty rejestracyjnej w wysokości 40 euro za zawodnika, która uiszczana jest na miejscu. Koszty związane z dojazdem, wyżywieniem, ubezpieczeniem pokrywają i organizują bezpośrednio zawodnicy i trenerzy biorący udział w szkoleniu. PZA nie przewiduje dofinansowania akcji szkoleniowej.

Organizator zastrzega sobie prawo zmiany założeń w sytuacji obostrzeń covidowych. Osoby zaszczepione, z testem PCR ważnym 48 godzin i ozdrowieńcy posiadający zaświadczenie, mogą wziąć udział w szkoleniu.

Zaktualizowane zasady COVID dla Bratysławy znajdziecie tutaj: https://bratislava.sk/sk/informacje-i-zalecenia-dotyczace-powieść-koronawirusa-i-covid-19.

Zgłoszenia zawodników i trenerów zainteresowanych udziałem, prosimy dokonywać drogą mailową na adres andrzej.kajdan@pza.org.pl do dnia 9 listopada 2021 r. do godziny 22:00. Informujemy, że w przypadku większej ilości chętnych niż przyznanych miejsc, o powołaniu na szkolenie zadecydują wyniki z tegorocznego rankingu trójboju Mistrzostw Polski.

Osoba koordynująca: Andrzej Kajdan Członek KWS.

źródło: PZA
  • Komentarze na forum Dodaj swój wątek
    Brak komentarzy na forum