27 października 2021 11:55

Mityng drytoolowy DryRes już w najbliższą sobotę

Rzeszowski Klub Wysokogórski zaprasza na zawody drytoolowe DryRes w sobotę 30 października 2021 na ściance wspinaczkowej Peron Baltoro. Będzie to pierwsza edycja tej imprezy i mamy nadzieję, że zagości na stałe w kalendarzu zawodów.

***

Zawodnicy będą mieli do pokonania z dziabkami problemy boulderowe oraz finałowy obwód. Chwyty i charakter wspinania będzie podobny do tych na imprezach Lodowego Pucharu Europy. Przed eliminacjami (w stylu flesz), najpóźniej w piątek zostaną opublikowane filmy z przejść problemów – na stronie FB wydarzenia.

Zawodnicy będą mieli po 5 prób na każdy boulder. Po finałach poczęstunek i wspólna integracja. Dla uczestników mityngu możliwość noclegu na ścianie po zawodach :).

Sponsorami wydarzenia są: Peron Baltoro, Kuźnia Szpeju i BricoMarche Przeworsk. Dziękujemy za wsparcie.

Ze względów organizacyjnych (posiłek, pakiety startowe) prosimy chętne osoby o zapisy w formularzu pod linkiem najpóźniej do piątku:

Prosimy też o zapoznanie się z regulaminem: regulamin-zawodów-wspinaczkowych-DryRes-2021. Jeżeli ktoś nie posiada ważnego ubezpieczenia NNW, prosimy o jego nabycie na czas imprezy.

Zapraszamy!
  • Komentarze na forum Dodaj swój wątek
    Brak komentarzy na forum