6 sierpnia 2021 22:08

Wytypuj podium pań IO Tokio 2020. Konkurs Decathlon i wspinanie.pl rozstrzygnięty

Wielkie sportowe emocje za nami. Dzisiaj poznaliśmy wyniki w rywalizacji pań we wspinaczce sportowej podczas Igrzysk Olimpijskich w Tokio. Na najwyższym podium stanęła Janja Ganbret, drugie miejsce przypadło Miho Nonace, a trzecie Akiyo Noguchi. Konkurs Decathlon i wspinanie.pl, w którym poprosiliśmy o jak najszybsze wytypowanie składu podium pań, został rozstrzygnięty! Jako pierwszy poprawną odpowiedź wysłał do nas Pan Piotr.

W konkursie wzięło udział ponad 200 Czytelników i Czytelniczek. Wszystkim bardzo dziękujemy za udział w tej olimpijskiej zabawie.

Główną nagrodą w naszym olimpijskim konkursie była lina marki Simond – Edge Dry 8,9 mm (60 m). Fundatorem nagrody był Decathlon.

Lina Simond, Edge Dry 8,9 mm

Lina Simond, Edge Dry 8,9 mm

REGULAMIN Konkurs Decathlon Tokyo 2020.

***

O Decathlon:

Decathlon to producent sprzętu sportowego i sieć dużych sklepów sportowych z tysiącem punktów sprzedaży na całym świecie. Pierwszy sklep Decathlon powstał w 1976 r. we Francji. W Polsce pierwsze otwarcie sklepu miało miejsce w 2001 r. W 2008 roku Simond stał się częścią Decathlon. W ten sposób wykorzystaliśmy doświadczenie marki, aby tworzyć najwyższej jakości sprzęt oraz odzież wspinaczkową i alpinistyczną, która sprawdza się w ekstremalnych warunkach.

Decathlon zarządza wszystkimi etapami swojej działalności: od badań i rozwoju po sprzedaż, produkcję i logistykę. Misją Decathlon jest umożliwianie w zrównoważony sposób jak największej liczbie osób czerpania radości i korzyści płynących z uprawiania sportu. „
  • Komentarze na forum Dodaj swój wątek
    Brak komentarzy na forum