GUEST SPOTkania CRAG store: Aleksandra Mirosław

CRAG store zaprasza na kolejne wydarzenie z serii GUEST SPOTkania. W czwartek 12 sierpnia o godzinie 19.00 gościem będzie Aleksandra Mirosław. Niemal prosto z Tokio nasza czołowa wspinaczka sportowa porozmawia z Piotrem Drożdżem o swoim debiucie olimpijskim, a także o debiucie jej dyscypliny na Igrzyskach Olimpijskich.

*

Ola odpowie na pytania dotyczące przygotowań, atmosfery i emocji związanych z tym świętem sportu. Wytłumaczy nam również jak to jest, że startowała w różnych konkurencjach wspinaczkowych – na czas, boluderingu i prowadzeniu.

Wydarzenie HYBRYDOWE 

  • w sklepie CRAG store (Bronowicka 126)
  • transmisja LIVE
Pewność miejsca gwarantuje wcześniejszy zapis: https://bit.ly/OlaMiroslaw

Ola Mirosław

Najbardziej utytułowana polska zawodniczka we wspinaczce sportowej na czas. Trzykrotna Mistrzyni Świata Juniorów. Jako pierwsza Polka w historii polskiego kobiecego wspinania zdobyła tytuł Mistrzyni Świata Seniorów w 2018 roku. W 2019 i 2021 roku obroniła tytuł mistrzowski. Na Igrzyska Olimpijskie do Tokio poleciała jako jedyny reprezentant Polski w tej dyscyplinie.

O inicjatywie

GUEST SPOTkania to zmaterializowanie idei wykorzystania przestrzeni sklepowej do czegoś więcej niż tylko handel. Chcemy aktywizować, edukować i integrować. Poprzez zaproszenie inspirujących gości, chcemy dać impuls do spotkania, a także wymiany wzajemnych doświadczeń i energii. Formuła serii jest bardzo pojemna i otwarta, a swój misyjny charakter realizuje poprzez prelekcje, warsztaty i dyskusje. Z pewnością poruszymy wszelkie bliskie Wam i nam tematy. Od sportu, aktywności w outdoorze, poprzez podróże, ekologię, na ochronie przyrody kończąc. Wszystko to w klimatycznej scenerii wyjątkowego sklepu urządzonego w myśl filozofii “less waste”, gdzie gospodarzami są pasjonaci, z którymi możesz przybić piątkę, napić się kawy i pogadać o tym, co Cię nakręca do życia!
  • Komentarze na forum Dodaj swój wątek
    Brak komentarzy na forum