Drugie urodziny CUBE już w ten weekend!

Drugie urodziny CUBE już w ten weekend. Organizatorzy zapraszają wszystkich na wspólne świętowanie drugiej rocznicy otwarcia krakowskiej boulderowni!

Myślą przewodnią jest wspinanie dla każdego. Cube w eliminacjach proponuje aż 103 bouldery w całym przekroju trudności i 3 godziny w każdej z grup. Każdy uczestnik sam wybiera, po czym chce się wspinać, a na koniec liczy się 25 najtrudniejszych zrobionych przez niego boulderów.

Drugie urodziny Cube

Spośród 103 boulderów możesz wybrać zestaw idealnie dopasowany do siebie

Bouldery na meeting przygotuje ekipa 12 routesetterów w składzie: Adam Pracownik, Tadeusz Sługocki, Aleksander Romanowski, Ola Niemiec, Andrzej Mecherzyński-Wiktor, Marcin Karnicki, Piotr Smaroń, Michał Jędrzejewski, Krystian Markiewicz, Robert Subdysiak, Kuba Jurek i Arkadiusz Dziki-Sereda.

Eliminacje zaczynają się już w piątek 30 lipca o 14.00 i trwają do soboty wieczór. Grupy startowe są już prawie zapełnione, ale zostało jeszcze trochę wolnych miejsc.

Zapisy pod linkiem: http://bit.ly/DrugieUrodzinyCube

W sobotę 31 lipca wieczorem odbędzie się finał w autorskiej formule. Na pewno będzie ciekawie, skoro swoją obecność potwierdzili Ida Kupś czy Kuba Ziętek. Finały poprowadzi Piotr Bunsch, a to wszystko przy muzyce na żywo granej przez DJ Dobi (Maciek Dobrzański). W trakcie finałów zostanie przeprowadzone losowanie nagród wśród wszystkich uczestników.

Imprezowanie na krakowskiej ścianie Cube

Imprezowanie na krakowskiej ścianie Cube (fot. Maciej Urbanik)

Po finałach Cube zaprasza do wspólnego świętowania.

3% przychodu całego eventu zostanie przekazane na rzecz Schroniska Psie Pole.

Pod patronatem
  • Komentarze na forum Dodaj swój wątek
    Brak komentarzy na forum