Jan Kuczera w CRAG store: „Taktyka i strategia we wspinaniu na własnej asekuracji”

Krakowski sklep CRAG store, salon firmowy takich marek jak Patagonia oraz Black Diamond, zaprasza na spotkanie z Janem Kuczerą. Prelekcja odbędzie się 10 czerwca w ramach projektu “CRAG store: GUEST SPOTkania”. Formuła swobodnych mitingów z inspirującymi gośćmi wykorzystuje nieprzeciętną architekturę lokalu przy ulicy Bronowickiej 126. Tematem przewodnim prelekcji będzie „Taktyka i strategia we wspinaniu na własnej asekuracji”. Hasłem przewodnim serii jest: SPOTKAJMY SIĘ W CRAG STORE!

***

Pierwszym gościem będzie Jan Kuczera – Instruktor Alpinizmu PZA i ratownik TOPR, założyciel szkoły wspinaczkowej HardRock.

Kilka słów o Janku:

Lubi wszelki rodzaj wspinania, od boulderingu przez wspinanie na własnej asekuracji w skałach po wspinanie zimowe w górach. Ma na swoim koncie nowe drogi i szybkie powtórzenia trudnych dróg w Tatrach, górach Szkocji, Norwegii, Dolomitach, Alpach Julijskich i Francuskich, Grenlandii, w kirgijskim Pamiro-Alaju i w Karakorum w Pakistanie. Jest członkiem Komisji Szkolenia Polskiego Związku Alpinizmu, Klubu Wysokogórskiego Kraków i Klubu Sportowego Korona.

Jego wybrane przejścia można znaleźć tutaj: http://hardrock-wspinanie.pl/…/11/przejscia-jasiek.pdf.

Od godziny 18:00, w części nieoficjalnej, Janek przy kubku dobrej kawy będzie do dyspozycji odwiedzających. Doradzi w temacie sprzętu i odpowie na nurtujące pytania w formie luźnych, indywidualnych rozmów.

Zaraz po zamknięciu sklepu, czyli tuż po godzinie 19:00, rozpocznie się część oficjalna. Janek podzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem we wspinaniu na własnej asekuracji. Poruszone zostaną zagadnienia dotyczące:

  • sprzętu do tradu,
  • taktyki i strategii we wspinaniu tradowym,
  • wspinanie tradowe w Polsce.

Przez cały dzień na odwiedzających czekać będzie specjalna oferta na sprzęt wspinaczkowy marki Black Diamond. Szczegóły na stronie wydarzenia https://www.facebook.com/events/3752670064855173?ref=newsfeed

Na spotkaniu obowiązuje limit miejsc oraz reżim sanitarny w postaci maseczek. Pewność miejsca gwarantuje wcześniejszy zapis: http://bit.ly/KuczeraCRAGstore

Partnerami medialnymi są:

Informacja prasowa
  • Komentarze na forum Dodaj swój wątek
    Brak komentarzy na forum