The North Face prezentuje serię Glacier Pack [sponsorowany]

Eksploracja wymaga śmiałości, pierwszych kroków, zdecydowanych wyborów i odwagi. Doskonale wiedziały o tym Lucy Walker, Daisy Voog i Beatrice Tomasson. Każda z nich podejmowała ogromne starania, by przecierać nowe szlaki dla innych.

The North Face Glacier Pack

The North Face Glacier Pack (materiały prasowe)

Lucy Walker była aktywną odkrywczynią, uczestniczką niemal stu wypraw, przewodniczącą Ladies’ Alpine Club i jako pierwsza kobieta stanęła na szczycie Matterhornu. Daisy Voog nie tylko zdobyła szczyt Eigeru, ale też pokonała jego trudną północną ścianę.  Beatrice Tomasson zaczęła zajmować się zajmować się alpinizmem w wieku 26 lat. 16 lat później zdobyła szczyt Marmolady jej południową ścianą. Linia ta była uważana wówczas za jedną z najdłuższych i najtrudniejszych wspinaczek w Alpach. Beatrice pokonała ją w ciągu jednego dnia, redefiniując pojęcia siły i odwagi w górach.

Te trzy wyjątkowe kobiety stały się inspiracją dla stworzenia serii Glacier Pack The North Face.

The North Face Glacier Pack

The North Face Glacier Pack (materiały prasowe)

W skład Glacier Pack wchodzą m. in. kurtka Glacier Wind czy buty VECTIV™ Taraval. W produktach wykorzystano tkaniny S.Café®, które powstają z przetworzonych fusów z kawy – kolekcja jest więc nie tylko bardzo funkcjonalna, ale
także przyjazna naturze.

Produkty dostępne są w sprzedaży na www.thenorthface.pl.

Artykuł sponsorowany
  • Komentarze na forum Dodaj swój wątek
    Brak komentarzy na forum