15 maja 2021 18:55

Marcin Ciepielewski zwycięża w CVCEPHOTO 2021

„The X” Marcina Ciepielewskiego to kadr, o którym marzy wielu fotografów. Wyjątkowe zdjęcie z Ardspachu zwyciężyło w kolejnym konkursie, tym razem to CVCEPHOTO.

„The X”, Marcin Ciepielewski, Ardspach

„The X”, Marcin Ciepielewski, Ardspach

***

Marcin (rocznik 1977) to absolwent Wydziału Artystycznego Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Wspina się od 2001 roku, należy do lubelskiego Akademickiego Klubu Wspinaczkowego Kotłownia, od 2009 roku posiada uprawnienia instruktora wspinaczki sportowej. Aparat jest nieodłączną częścią jego ekwipunku podczas wyjazdów w rejony skałkowe i góry. Do tej pory odwiedził sektory wspinaczkowe nie tylko w Polsce, ale też w Austrii, Chorwacji, Grecji, Francji, Hiszpanii, Niemczech, Szwajcarii, Turcji, Włoszech.

W 7. edycji międzynarodowego konkursu CVCEPHOTO wzięło udział 372 fotografów z 58 krajów, którzy zgłosili blisko 1000 prac. Główną nagrodę zdobył właśnie Marcin. To już druga ważna nagroda dla Polaka, parę dni temu informowaliśmy o zwycięstwie w kategorii Mountain Climbing w konkursie Memorial Maria Luisa.

W konkursie zauważono również prace Piotra Deski (w kategorii „Mountain Climbing”), a do finału trafiło również zdjęcie Pawła Wrony.

Prace wszystkich nagrodzonych możecie zobaczyć na stronach konkursu: CVCEPHOTO.
  • Komentarze na forum Dodaj swój wątek
    Brak komentarzy na forum