Wytrzymałość i fiński design. Znane modele zegarków od Suunto w nowej wersji Premium [sponsorowany]

Zarówno codzienne aktywności, jak i ekstremalne treningi mogą być prostsze. Ceniona, fińska marka zegarków sportowych Suunto prezentuje nowe modele Suunto 7 Titanum oraz Suunto 9 Titanum.

Suunto 7 Titanum – ekstremalne wyprawy pod kontrolą

Flagowe modele zegarków sportowych marki Suunto doczekały się nowych wersji Premium. Poszerzone zostały o dodatkowe funkcje dotyczące nawigacji, a także udoskonalone pod względem wizualnym i wytrzymałościowym. Poznaj szczegóły, wybierz model dostosowany do Twoich potrzeb i zacznij przygodę z marką Suunto.

Suunto 7 Titanum – Smartwatch dla aktywnych

Suunto 7 Titanum – Smartwatch dla aktywnych

Suunto 7 Titanum to smartwatch, który zadowoli wszystkich miłośników aktywnego trybu życia, ponieważ łączy w sobie funkcje przydatne na co dzień, jak również świetnie sprawdza się podczas treningów. Idealny podczas biegania po parku, na wycieczkach rowerowych, przydatny także w biurze i w pracy, ponieważ posiada ponad 70 trybów sportowych oraz system Wear OS firmy Google™, który zapewnia obsługę tysięcy aplikacji ze sklepu Google Play. Ale to nie wszystko. Oto nowe funkcje Suunto 7 Titanum:

 • Kompleksowa analiza snu, m.in. czas trwania oraz kolejne etapy snu, a także informacje dotyczące tętna w czasie rzeczywistym, które pozwalają na większą kontrolę aktywności.
 • Tytanowa ramka z nową minimalistyczną geometrią, która gwarantuje większą wytrzymałość i elegancki design w jednym.
 • Nawigacja zakręt po zakręcie (turn-by-turn navigation) dzięki platformie Komoot, która przekazuje bieżące wskazówki na temat wybranej trasy. Dzięki niej łatwiej dotrzeć do celu.
 • Elegancki i miękki pasek z mikrofibry, który idealnie dostosowuje się do kształtu nadgarstka i pasuje do każdej stylizacji.

Suunto 7 Titanum – Smartwatch dla aktywnych

Zegarek będzie dostępny w dwóch wariantach kolorystycznych o matowych odcieniach inspirowanych naturą: czarny (Matte Black Titanium) oraz szary (Stone-Grey Titanium).

Suunto 9 Titanum – ekstremalne wyprawy pod kontrolą

Wymagające wyprawy i ekstremalne treningi potrzebują odpowiedniego wsparcia. Z miłości do przygód powstał Suunto 9 Titanum – zegarek sportowy, który pomoże sięgać wyżej i osiągać kolejne wyznaczane cele. Przetestowany pod kątem zgodności ze standardami wojskowymi Stanów Zjednoczonych [MIL-STD-810] zadowoli nawet najbardziej wymagających sportowców.

Suunto 9 Titanum – ekstremalne wyprawy pod kontrolą

Oto nowe funkcje Suunto 9 Titanum:

 • Inteligentny system GPS, który może działać aż do 170 godzin na baterii w trybie “Wycieczka”.
 • Nowe funkcje w nawigacji przy użyciu tzw. punktów POI m.in. zapisywanie lokalizacji docelowej na bieżąco podczas wyprawy w zegarku lub wcześniej w darmowej aplikacji Suunto, a także płynna nawigacja do celu.
 • Nawigacja zakręt po zakręcie (turn-by-turn navigation) dzięki platformie Komoot, która przekazuje bieżące wskazówki na temat wybranej trasy. Dzięki niej łatwiej dotrzeć do celu nawet podczas ekstremalnych wypraw.
 • Tytanowa ramka z nową minimalistyczną geometrią – wytrzymałość i elegancki design w jednym.
 • Kompleksowe funkcje śledzenia pogody i ponad 80 gotowych trybów sportowych.
 • Odporne na ścieranie, działalność promieni słonecznych i wody paski tekstylne w dwóch rozmiarach.

Suunto 9 Baro, Charcoal Black Titanium

Nowy model Suunto 9 Titanum będzie dostępny w dwóch wariantach kolorystycznych inspirowanych barwami natury. Są to: Granite Blue Titanium, Charcoal Titanium.

Nowe modele można kupić w sklepie online www.suunto.com oraz m.in. w RTV Euro AGD, Media Expert, Komputronik, X-Kom i Zegarownia.

Tak więc do dzieła – Adventure starts here!

Artykuł sponsorowany

Tagi: • Komentarze na forum Dodaj swój wątek
  Brak komentarzy na forum