Rainwear Essentials marki The North Face [sponsorowany]

The North Face ogłasza powrót Apex Flex FUTURELIGHT™ oraz Dryzzle FUTURELIGHT™! Stworzone z myślą o współczesnych poszukiwaczach przygód, ekologicznie wyprodukowane kurtki z kolekcji Rainwear Essentials mają doskonale oddychającą i wodoodporną technologię.

Kolekcja Rainwear Essentials (fot. materiały prasowe TNF)

***

Materiał FUTURELIGHT™ powstał z wykorzystaniem specjalnie zaprojektowanej, ultracienkiej nanomembrany, która umożliwia swobodny przepływ powietrza, jednocześnie zapobiegając przemakaniu. FUTURELIGHT™ to najlepsza oddychalność przy jednoczesnej ochronie przed deszczem i wilgocią. Dzięki trzywarstwowej konstrukcji i wzmocnionym
szwom pomaga regulować temperaturę ciała niezależnie od tempa poruszania się.

Dryzzle FUTURELIGHT™ dostępna jest w stylowych kolorach Burnt Olive Green i Misty Jade. Kurtka ma w pełni regulowane mankiety Velcro® oraz kaptur, a także zatrzaskową klapę przeciwwiatrową, która pomaga utrzymać ciepło ciała i chroni przed wiatrem oraz deszczem.

Kolekcja Rainwear Essentials (fot. materiały prasowe TNF)

Nowe, sezonowe kolory Apex Flex FUTURELIGHT™ to między innymi Monterey Blue i Dark Grey Heather. Kurtka ma wzmocnione szwy, wewnętrzną klapę przeciwwiatrową na suwak i miękki, przyjemny w dotyku materiał, który jest delikatnie rozciągliwy dla zapewnienia całodziennego komfortu.

Kolekcja dostępna jest online oraz w wybranych sklepach The North Face.
  • Komentarze na forum Dodaj swój wątek
    Brak komentarzy na forum