24 lutego 2021 08:54

Zdjęcia Marcina Ciepielewskiego w magazynach Klettern, Montana i Climbing [aktualizacja]

Nasi wspinaczkowi fotografowie są doceniani nie tylko na naszym podwórku. W nowych numerach zagranicznych magazynów, niemieckiego Klettern i czeskiej Montany, znajdziecie zdjęcia Marcina Ciepielewskiego (Images of Passion).

[aktualizacja] Okazuje się, że zdjęcia Marcina są rozchwytywane :) Tym razem skorzystał magazyn Climbing. Marcin na swoim profilu:

No dobra… okładka Climbing Magazine… w roli głównej Paweł Zieliński (Integrowanie Przez Wspinanie), światło Marta Kobryńska , asekuruje Robert Pallus. I chyba mnie zatkało, więc na razie tyle 😉

***

Zdjęcia Marcina Ciepielewskiego (Marcin jest absolwentem Wydziału Artystycznego Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie) zna pewnie większość z Was. Jego prace często pojawiają się na stronach internetowych, w drukowanych magazynach, no i oczywiście w przewodnikach. Coraz częściej z bogatego portfolio Marcina korzystają też zagraniczne magazyny.

Tegoroczny magazyn Klettern z reportażem Marcina Ciepielewskiego

***

Już w ubiegłym roku zdjęcie Marcina zdobiło okładkę największego niemieckiego magazynu wspinaczkowego Klettern (pisaliśmy o tym TUTAJ). W tym roku Klettern znów sięgnął po jego prace. W numerze z początku roku opublikowano czterostronicowy reportaż o wspinaniu lodowym w Kanderstegu i Dolomitach.

Tymczasem zdjęcia autorstwa Marcina „weszły” także do pierwszego tegorocznego numeru czeskiego magazynu Montana.

Zdjęcia Marcina w Časopis Montana (1/2021)

Marcin na swojej stronie FB pisze między innymi:

Bardzo ważna dla mnie publikacja, ponieważ po raz pierwszy zagraniczny magazyn zaproponował mi tak obszerne zaprezentowanie mojego portfolio – moje fotografie zajęły aż 8 stron w pierwszym tegorocznym numerze pisma, co więcej w nowej szacie graficznej i edytorskiej. Po dłuższym rozważaniu z redaktorem naczelnym pisma – @Martin Stolárik zdecydowaliśmy się, aby zamieścić mniej zdjęć, ale w zdecydowanie większym formacie (…).

Gratulujemy!

Zajrzyjcie na:
 • Komentarze na forum Dodaj swój wątek

  Gratulacje! [2]
  Super! Piękne zdjęcia :)

  20-02-2021
  voojek

  nazwa czeskiego magazynu [1]
  Czesc, tylko dla uściślenia nazwy - czeski magazyn wspinaczkowy to…

  23-02-2021
  rora