Wycofanie produktu Swivel ZWB018

Zostaliśmy poinformowani o możliwym nieprawidłowym zabezpieczeniu elementu krętlika w produkcie o nazwie Swivel ZWB018. Błąd w montażu może spowodować rozłączenie się dwóch części krętlika. W przypadku nieprawidłowego działania sworznia zabezpieczającego może dojść w wyniku obracania się do rozłączenia się części krętlika pod obciążeniem do 200 kg.

W dwóch partiach produktu oryginalnie zabezpieczono śrubę blokującą czerwonym klejem i w związku z tym nie można sprawdzić jej prawidłowego funkcjonowania. Nasze wstępne dochodzenie zmusza nas do wycofania wszystkich podejrzanych o błędne działanie krętlików Swivel ZWB018. Jak rozpoznać Swivel do wycofania: wycofujemy wszystkie krętliki Swivel ZWB018 z czerwoną kropką zakrywającą śrubę, zabezpieczającą wyprodukowane egzemplarze w roku 2016 i 2017.

Wezwanie do zwrotu nie dotyczy krętlików Swivel ZWB018 wyprodukowanych w roku 2018 (z czerwoną kropką) oraz w kolejnych latach (bez czerwonej kropki – zdjęcie poniżej).

Obecna na rynku wersja krętlika (bez czerwonej kropki) jest bezpieczna w użytkowaniu i pozwala na okresową kontrolę śruby zabezpieczającej.

Jeśli posiadasz jakikolwiek krętlik Swivel ZWB018 z czerwoną kropką zakrywającą śrubę zabezpieczającą o numerze seryjnym N045/16 lub N007/17, prosimy o natychmiastowe zaprzestanie użytkowania go i powiadomienie firmy Rock Empire lub jej przedstawiciela w celu zwrotu i darmowej wymiany produktu na nowy. W celu wstępnego rozpatrzenia zgłoszenia potrzebujemy tylko zdjęć z widoczną czerwoną kropką i numerem seryjnym.

W razie pytań jesteśmy do dyspozycji, a by ułatwić Wam procedurę zwrotu i wymiany produktu:
email: info@rockempire.cz, tel.: +420 412 704 168

Dystrybutor w Polsce: NAMASTE S.C. biuro@namaste.pl, tel.: +48 61 8411533

Dziękujemy za zrozumienie, wsparcie i kontrolę Waszego sprzętu oraz przepraszamy za wszelkie niedogodności.
  • Komentarze na forum Dodaj swój wątek
    Brak komentarzy na forum