17 lutego 2021 15:39

16 lutego startuje nabór do programu Dynafit Trailhero

Druga runda DYNAFIT Trailhero Challenge rusza już 16 lutego. Marka, specjalizująca się w górskich sportach wytrzymałościowych, poszukuje pasjonatów i pasjonatek biegania, którzy chcieliby stać się częścią programu DYNAFIT Trailhero i reprezentować go w aktywny sposób w środowisku biegowym. Na uczestników czekają ekscytujące projekty i ogromna społeczność równie zapalonych sportowców. Ponadto członkowie Trailhero Team zostaną wyposażeni od stóp do głów w najwyższej jakości produkty Dynafita. W zamian biegacze, dzieląc się swoją pasją i doświadczeniami, będą inspirować innych do treningu w górach.

W tym roku Dynafit zaprasza do udziału w programie Trailhero biegaczy z Niemiec, Austrii, Włoch, Szwajcarii, Francji, Hiszpanii, Stanów Zjednoczonych, Norwegii, Słowenii, Czech, Słowacji, Polski i Węgier. Marka szuka sportowców, dla których hasło „Speedup!” to myśl przewodnia treningów w górach i którzy chcą pomóc w kształtowaniu społeczności Dynafita w rolach aktywnych biegaczy i znających się na rzeczy reprezentantów marki. Zbudowana dzięki programowi społeczność dynamicznie rozwinęła się w ostatnich latach i nadszedł czas, by kolejni pasjonaci biegów górskich podzielili się z nią swoimi doświadczeniami. W każdym kraju Trailhero Team zostanie wybrany na okres jednego roku. Podczas trwania programu na jego uczestników czekają ciekawe wyzwania, takie jak imprezy biegowe czy sesje zdjęciowe.

Na poziomie lokalnym każdy kraj organizować będzie integracyjne spotkania społeczności Trailhero – oczywiście wszystko w zależności od rozwoju pandemii COVID-19. Oprócz najwyższej klasy produktów marki Dynafit członkowie teamów w niektórych krajach będą mogli skorzystać także z dodatkowych zniżek i specjalnych promocji. A wszystko przy profesjonalnych zawodników i ekspertów marki, którzy służyć będą radą i konsultacjami z zakresu trail runningu. W zamian uczestnicy programu będą zobowiązani do dokumentowania swoich górskich przygód w mediach społecznościowych i dzielenia się wiedzą w inspirujący sposób.

JAK ZGŁOSIĆ SIĘ DO PROGRAMU?

Do programu może zgłosić się każdy biegacz i biegaczka górska bez podpisanej umowy sponsorskiej. Zgłoszenia przyjmowane są online na stronie dynafit.com/trailheroes. Sportowcy będący w przeszłości członkami kampanii Trailhero mogą zgłaszać się ponownie. Oprócz podstawowych danych osobowych wymagane jest przesłanie dwóch zdjęć i krótkiego inspirującego tekstu. Ponadto każdy aplikujący będzie musiał pokazać za pomocą swoich kanałów w mediach społecznościowych, takich jak Instagram czy Facebook, że potrafi zarażać entuzjazmem i odnajdzie się w roli Trailhero.

Przyjmowanie zgłoszeń trwa od 16 lutego do 11 kwietnia br. Listę szczęśliwców zakwalifikowanych do programu Trailhero poznany 26 kwietnia 2021 r.

Szczegóły dostępne na stronie dynafit.com/trailheroes
  • Komentarze na forum Dodaj swój wątek
    Brak komentarzy na forum