6 stycznia 2021 10:02

Ocun Testing Tour na Twojej ścianie! – odwołany

Uwaga: Niestety zmuszeni jesteśmy odwołać trasę testową butów wspinaczkowych Ocun Testing Tour 2021. Jest to informacja przykra również dla nas, lecz konieczna z powodu zmieniających się obostrzeń związanych z sytuacją epidemiczną, która ogranicza działalność ścianek. Mamy nadzieję, że zobaczymy się w przyszłym roku z nową energią, w bardziej sprzyjających okolicznościach. Do zobaczenia!

Co to oznacza dla początkujących jak i doświadczonych miłośników zdobywania metrów w pionie? Jedyną okazję, aby sprawdzić buty w akcji na swojej ulubionej ścianie!

Decyzja o zakupie butów wspinaczkowych nie należy do łatwych. Szczególnie na początku przygody z tym sportem. Wychodząc naprzeciw osobom, którym przyjdzie zmierzyć się tym wyborem, marka Ocun co roku zaprasza na trasę testową. Uczestnicy mogą nie tylko przymierzyć wybrane modele w pełnej rozmiarówce, ale i sprawdzić ich możliwości na swojej ścianie wspinaczkowej.

Jak wziąć udział w akcji? Wystarczy pojawić się na miejscu w dniu testów i wypełnić ankietę, która pomoże specjalistom od Ocuna udoskonalić poszczególne modele. Na uczestników czekają nowości na 2021 rok – boulderowy Bullit i precyzyjny Havoc. Możesz wypróbować je, zanim trafią do sklepów!

Bullit to asymetryczna konstrukcja na gumie CAT rubber 1.5 z przodem idealnym do haczenia oraz rzepem zapewniającym dopasowanie. Havoc stanowi udane połączenie wygody oraz pewnego stawania nawet na najmniejszych stopniach. Do składu dołączył również Nitro, zaprojektowany do rozwiązywania najtrudniejszych boulderowych problemów.

Przetestować będzie można także znane i lubiane Ozone Plus (szersze), idealne na wielowyciągowe drogi Jett lub stworzone dla początkujących Crest oraz Strike.

Wszystkie buty będą odpowiednio dezynfekowane przez naszą ekipę (w maseczkach). Jak co roku nasi specjaliści doradzą i pomogą wybrać odpowiedni model i rozmiar. A na jednym nie musi się kończyć! Możesz przetestować kilka, całkowicie za darmo.

Informacja prasowa
  • Komentarze na forum Dodaj swój wątek
    Brak komentarzy na forum