15 stycznia 2021 09:41

Dziś rusza 3. Puchar Polski w Drytoolingu

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami dzisiaj (15 stycznia) rusza 3. Puchar Polski w Drytoolingu – Open. Dla wszystkich chętnych mamy garść niezbędnych informacji.

***

Aby rozpocząć współzawodnictwo, każdy chętny powinien pobrać kartę startową (do pobrania pod tym tutaj: Imię_Nazwisko_Karta_Startowa_3PPDT-Open) i bezzwłocznie rozpocząć wspinanie, gdyż dróg do załojenia jest sporo, a dokładnie 96!

Trudności i charakter dróg jest zróżnicowany – od pancernych, żelbetowych dachów, urozmaiconych prętami zbrojeniowymi, przez czujne skradanie w zerwach wciąż ewoluujących kamieniołomów, po nietknięte dłutem artysty skałki skrywające pod warstwą mchu mikre krawądki. Do zorientowania się w tej obfitości rejonów niezbędne będzie topo:

Prosimy o uważną lekturę systemu punktacji oraz opisów specyfiki poszczególnych rejonów celem uniknięcia pomyłek i nieporozumień.

Kolejnymi warunkami koniecznymi do zakwalifikowania zawodników będzie dokonanie wpłaty darowizny w wysokości 30 zł na Fundację TOPR,  lub inną wspierającą ratownictwo w górach, oraz przesłanie do biura Pucharu Oświadczenia zawodnika 3PPDT- Open. Szczegółowe informację oraz kontakt można znaleźć w regulaminie 3 PPDT-Open 2021 Pucharu.

Dla osiągnięcia najlepszego wyniku, siły i spręż można rozłożyć w czasie, jednak nie później niż do 7 marca. Po tym terminie nastąpi podsumowanie i nagrodzenie zwycięzców.

Zapraszamy!

Informacja prasowa

Pod patronatem
  • Komentarze na forum Dodaj swój wątek
    Brak komentarzy na forum