7 grudnia 2020 11:03

Warsztaty KFG+: plan na 12-13 grudnia

Grudzień pod znakiem KFG+? Dla nas tak, a jak u Was? :). Już od kilku dni możecie korzystać z bogatej bazy festiwalowych filmów na platformie playkrakow.com. Tym razem kilka słów o tegorocznych warsztatach.
***

Warsztaty zawsze cieszyły się na KFG dużym zainteresowaniem. Tak więc i tym razem cała seria różnorakich wykładów. Mamy nadzieję, że przypadną Wam do gustu. W tym roku oczywiście w formule online. Wśród prowadzących znani i lubiani, tematyka także po części Wam znana, ale przygotowaliśmy też nowości. Na blok warsztatowy zapraszamy w weekend 12-13 grudnia.

Uwaga: dostęp do warsztatów otrzymają wszyscy użytkownicy, którzy zakupili karnet KFG+ 2020. 8 grudnia uruchomimy również możliwość zakupu dostępu na poszczególne warsztaty.

Podczas festiwalowych wykładów posłuchacie między innymi o bezpieczeństwie w górach, o najczęstszych błędach i statystykach wypadków w naszych Tatrach. Będzie o wspinaniu sportowym, skitouringu, lawinach, via ferratach i dużo dużo więcej. Szczegółowy plan warsztatach 12-13 grudnia znajdziecie pod tym linkiem.

Na warsztaty KFG często brakowało miejsc – na zdjęciu Grzegorz Folta (fot. Adam Kokot / KFG)

Śledźcie nasze strony, bo już lada dzień napiszemy więcej o warsztatach i wykładach na KFG+ 2020.

Po aktualności zaglądajcie na profil FB 18. KFG.
  • Komentarze na forum Dodaj swój wątek
    Brak komentarzy na forum