26 listopada 2020 09:03

Krakowski Festiwal Górski w formule online KFG+: karnety w promocyjnej cenie jeszcze tylko dziś!

Grudzień pod znakiem KFG+? Koniecznie! Pewnie część z Was zaopatrzyła się w karnety, a dla spóźnialskich ostatni dzwonek, by kupić w bilety w promocyjnej cenie!

***

Jeszcze tylko dziś możecie nabyć karnet w niższej cenie 49 zł. Od jutra, 27 listopada, karnety będą kosztować 59 zł. Warto się pośpieszyć, bo na niektóre filmy mamy ograniczoną liczbę “miejsc”, pozostało już tylko 40 karnetów (może nawet mniej) z dostępem do filmu Godspeed, Los Polacos! w reżyserii Adam Nawrota.

W ramach karnetu masa atrakcji. Przypominamy, że tegoroczny 18. Krakowski Festiwal Górski serwujemy Wam w formule online. Nie mamy jednak wątpliwości, że będzie równie atrakcyjnie jak w ubiegłych latach. Oprócz bloku na żywo, emitowanego ze studia w dniach 12-13 grudnia, właściwie przez cały miesiąc (od 5 do 31 grudnia, z wyjątkiem Ściany Cieni – do 25 grudnia) będziecie mogli oglądać filmy biorące udział w konkursach polskim i międzynarodowym. Filmy będą dostępne na platformie PlayKrakow.com.

Uwaga: filmy będą dostępne tylko dla użytkowników z Polski (geoblocking), na obejrzenie pojedynczego filmu będzie 48 godzin od pierwszego otwarcia wybranego filmu.

A co jeszcze? Wywiady, videocasty i prelekcje – naszymi gośćmi będą polscy i zagraniczni wspinacze. Znakomitą parę, Barbarę Zangerl i Jacopo Larchera, już anonsowaliśmy, w najbliższych dniach sylwetki kolejnych super gości! Poza tym “rozmowy kulturalne”, czyli blok literacki, w nim o premierach wydawniczych. Tradycyjnie będzie też duża porcja różnej maści warsztatów.

Jacopo Larcher i Barbara Zangerl (fot. J. Larcher)

Po szczegóły sięgajcie na:
  • Komentarze na forum Dodaj swój wątek
    Brak komentarzy na forum