2 października 2020 10:08

Będzie inaczej, ale XI Memoriał Andrzeja Skwirczyńskiego jednak się odbędzie!

Podczas ośmiogodzinnego Memoriału Andrzeja Skwirczyńskiego rekordziści robią ponad 50 dróg. Podczas MAS ultra najlepszy zespół zrobił 75  dróg. A ile dróg dałoby się zrobić, gdyby MAS trwał… 22 dni?🤔 Tegoroczny MAS się odbędzie.

Memoriał Andrzeja Skwirczyńskiego 2018 (fot. profil FB MAS)

Wychodząc naprzeciw zawiedzionym nadziejom wszystkich miłośników MAS, a także osób rozczarowanych nieprzeprowadzeniem korespondencyjnych wyborów proponujemy Wam coś specjalnego!

Formuła zawodów będzie znacznie różniła się od poprzednich edycji. Po pierwsze, postanowiliśmy postawić Was przed problemem nadmiaru. Do konkursu będą wliczać się drogi pokonane przez 22 dni – od 9 do 30 października. Wykaz dróg objętych tegorocznym MAS-em opublikujemy wkrótce. Z uwagi na czas trwania zawodów postanowiliśmy w tym roku odejść od formuły zespołowej i klasyfikować przejścia indywidualne. Implikuje to ograniczenie liczby kategorii do dwóch – damskiej i męskiej.

Sędziami będziecie Wy – każdy będzie sam oceniał swój styl przejścia, przestrzegał zasad bezpiecznego wspinania i korzystania z terenów prywatnych.

Więcej szczegółów przekażemy w najbliższych dniach.

źródło: FB Memoriał Andrzeja Skwirczyńskiego
  • Komentarze na forum Dodaj swój wątek
    Brak komentarzy na forum