8 października 2020 09:00

XI Memoriał Andrzeja Skwirczyńskiego: lista dróg i regulamin

Jak już wiecie, tegoroczny XI Memoriał Andrzeja Skwirczyńskiego się odbędzie, tyle że w  zmienionej formule. Na stronie MAS-u pojawiła już lista dróg.

Formuła zawodów będzie znacznie różniła się od poprzednich edycji. Do konkursu będą wliczać się drogi pokonane w ciągu 22 dni – w okresie od 9 do 30 października. Z uwagi na czas trwania zawodów organizatorzy postanowili w tym roku odejść od formuły zespołowej i klasyfikować przejścia indywidualne. Będą tylko dwie kategorie – damska i męska. Przy tym każdy sam będzie  oceniał swój styl przejścia, przestrzegał zasad bezpiecznego wspinania i korzystania z terenów prywatnych.

X Memoriał Andrzeja Skwirczyńskiego (fot. Przemysław Knap)

***

Lista dróg

Do klasyfikacji XI MAS liczą się przejścia dróg opisanych w pliku poniżej. To w sumie 269 dróg – prawie wszystkie znane nam drogi Andrzeja Skwirczyńskiego.

Uwaga: do klasyfikacji wliczane będą drogi pokonane od północy 8 października do 30 października 2020 (do godz. 23:59). Najpóźniej do 3 listopada należy złożyć wykaz przejść – przez formularz, który zostanie udostępniony wkrótce. Każda z dróg  ma przypisaną punktację. Wynikiem uczestnika jest suma punktów przypisanych do zrobionych przez niego dróg.

REGULAMIN ZAWODÓW

Więcej szczegółów na stronie mas.kw.krakow.pl/xi-mas-informacje-organizacyjne.

źródło: mas.kw.krakow.pl
  • Komentarze na forum Dodaj swój wątek
    Brak komentarzy na forum