2 października 2020 13:27

Vaya for Woman – najnowsza kolekcja obuwia marki Salomon [sponsorowany]

Vaya Women to najnowsza kolekcja obuwia marki Salomon, wiodącego producenta produktów outdoorowych na świecie. Stylowa i praktyczna linia została zaprojektowana specjalnie dla kobiet, do wszelkich aktywności na świeżym powietrzu, co podkreśla hasło kampanii „Zawsze tam, gdzie Ty”. Z okazji premiery do grona ambasadorek marki dołączyła aktorka Anna Dereszowska.

Iwona Skolicka, Dyrektor Marketingu Amer Sports Poland:

Coraz więcej pań poszukuje sprzętu do aktywności w terenie, a oferta produktów przeznaczonych do sportu na zewnątrz nie była do tej pory dostosowana do potrzeb i wymagań kobiet. Mamy wrażenie, że największy problem stanowiły buty – brakowało takich kładących nacisk na oddychalność czy lekkość, które jednocześnie byłyby butami stylowymi oraz odpowiadałyby na tak często spotykaną u kobiet przypadłość, jaką są haluksy. Pragniemy łamać stereotypy i zapewniać paniom to, czego potrzebują, aby z pełnią satysfakcji mogły uprawiać aktywność na zewnątrz. Przedstawiamy specjalnie wyselekcjonowaną kolekcję butów dla żądnych przygód kobiet, które kochają sporty outdoorowe.

Salomon Vaya to kolekcja obuwia zaprojektowana z myślą o kobietach w każdym wieku, uprawiających sport, łączących aktywność fizyczną z codziennym życiem, nie zapominając przy tym o stylowym wyglądzie. W skład linii wchodzi 5 modeli: Vaya, Vaya GTX, Vaya MID GTX, Vaya Blaze TS CSWP oraz Vaya Powder TS CSWP. Każdy z nich daje wszechstronne możliwości i sprawdzi się praktycznie wszędzie – podczas wycieczki rowerowej po lesie czy parku, przejażdżki konnej, a także na spacerze po zróżnicowanym terenie. Vaya są dla kobiet, które szukają butów uniwersalnych, wygodnych oraz przede wszystkim niezwodnych w trudnych warunkach.

Ambasadorki marki Salomon (fot. materiały producenta)

W ramach działań komunikacyjnych kolekcji Vaya Woman marka nawiązała współpracę z aktorką Anną Dereszowską, która została nową ambasadorką Salomon, dołączając do m.in. Pauliny Holtz, Beaty Sadowskiej i Anny Dziedzic. Wszystkie łączy sportowa pasja w outdoorowej wersji oraz prowadzenie aktywnego trybu życia. Tak jak marka Salomon, promują uprawianie sportu będącego sposobem na spędzanie wolnego czasu.

Kampania Salomon Vaya startuje 5 października.

Nowa kolekcja dostępna jest w salonach stacjonarnych oraz na stronie: www.salomon.com/pl-pl/shop-emea/catalogsearch/result/?q=vaya.

Artykuł sponsorowany
  • Komentarze na forum Dodaj swój wątek
    Brak komentarzy na forum