8 października 2020 11:49

Premiery marki Salewa na sezon jesień 2020 [sponsorowany]

W tym roku Salewa poszerza swoją kolekcję jesienną o 21 nowych produktów, znakomicie sprawdzających się w sezonie przejściowym. Kolekcja dostępna od września 2020 opracowana została z myślą o zmiennej jesiennej pogodzie i skaczących temperaturach: hybrydowe modele w inteligentny sposób łączą funkcjonalne naturalne materiały i innowacyjne technologie.

Dwiema najważniejszymi jesiennymi premierami są kurtki Fanes Sarner Down Hybrid i Fanes Wool Powertex z linii Alpine Life: ich techniczne właściwości i dopracowany, komfortowy krój sprawiają, że z powodzeniem będą one towarzyszyć ci zarówno podczas sportowych wyjazdów w góry, jak i na co dzień w mieście.

Kurtki z kolekcji Salewa Alpine Life (fot. materiały producenta)

***

Fanes Sarner Down Hybrid Jacket

Lekka, ciepła kurtka puchowa zapewniająca doskonałą ochronę przed wiatrem, wodą i zimnem w jesienne dni. Hybrydowa konstrukcja łączy puch kaczy w części korpusu, na plecach i w kapturze dla optymalnej izolacji termicznej oraz mieszankę naturalnej wełny  i syntetycznych włókien w rękawach. Kurtka waży mniej niż 600 g i doskonale oddycha, dzięki czemu idealnie sprawdza się podczas spacerów i wycieczek po górach.

Kurtka Fanes Sarner Down Hybrid z kolekcji Salewa Alpine Life (fot. materiały producenta)

Projektanci SALEWA starają się, by każdy produkt marki umożliwiał użytkownikowi cieszenie się naturą, ale też był wobec niej jak najbardziej fair: wełna zastosowana w Fanes Sarner Down Hybrid pochodzi z recyklingu, a puch posiada certyfikat RDS. Kurtka urzeka swoją wszechstronnością, funkcjonalnością i komfortem noszenia – wszystko dzięki naturalnym materiałom oraz ręcznemu wykonaniu tradycyjnymi południowotyrolskimi technikami.

Cena: 1499,90 PLN

Kurtka Fanes Sarner Down Hybrid z kolekcji Salewa Alpine Life (fot. materiały producenta)

Fanes Wool Powertex

Wodo- i wiatroszczelna, a zarazem świetnie oddychająca kurtka wykonana z niezawierającego związków PFC zaawansowanego materiału Powertex. W modelu zastosowano wysokiej jakości techniczną mieszankę materiałów łączącą wełnę i laminat Powertex, dzięki czemu zapewnia on niezawodną ochronę przed kapryśną jesienną aurą. Sportowy krój opracowany pod kątem wycieczek i trekkingów w górach jest na tyle uniwersalny, że kurtka świetnie pasować będzie również do codziennej odzieży. Dzięki dziesięcioprocentowej domieszce Alpine Wool model oferuje także naturalne właściwości wełny owiec górskich, która słynie ze znakomitej izolacji, odprowadzania wilgoci i termoregulacji. Kurtka Fanes Wool Powertex Jacket wyróżniona została nagrodą ISPO Award 2020 w kategorii Outdoor Hiking Jackets.

Kurtka Fanes Wool Powertex Women z kolekcji Salewa Alpine Life (fot. materiały producenta)

Cena: 1599,90 PLN

Jesienna kolekcja SALEWA dostępna jest od września 2020 w sklepach stacjonarnych i online.

Artykuł sponsorowany

Tagi:  • Komentarze na forum Dodaj swój wątek
    Brak komentarzy na forum