22 października 2020 10:18

Moc Gór – Moc Kina!

Dzięki wsparciu Narodowego Centrum Kultury przygotowaliśmy wyjątkowy projekt dla miłośników górskiej kinematografii. Ci, którzy uczestniczyli w minionych edycjach Spotkań z Filmem Górskim, będą mogli wrócić do nich – nie tylko wspomnieniami. Ci zaś, którzy z różnych powodów nie mogli brać udziału w Festiwalu, będą mieli okazję nadrobić filmowe zaległości.

W ramach projektu Moc Gór – Moc Kina wyselekcjonowano 28 najlepszych filmów z minionych lat, w tym w znakomitej większości filmy nagrodzone podczas Festiwalu Moc Gór (wcześniej Spotkania z Filmem Górskim) i szereg innych ważnych oraz niezwykle wartościowych produkcji. Przed Wami trzy polskie premiery filmów z zagranicy! Zobaczymy niemal wszystkie produkcje nagrodzone podczas minionej, 16. edycji Moc Gór 2020.

Filmy dostępne będą on-line (za pośrednictwem naszej strony www) 24h/7, w terminie od 22.10.2020 (od godz.9:00) do 30.10.2020 (do godz. 23:59).

Dostęp do wszystkich produkcji to koszt w wysokości 49 zł. Można również wykupić dostęp do pojedynczych filmów (oglądanie będzie możliwe przez 24h od momentu uruchomienia projekcji). Niektóre produkcje dostępne będą bezpłatnie, w tym 2 z 3 premierowych filmów.

Więcej informacji, w tym spis filmów, opisy, trailery oraz materiały graficzne znajdziecie na naszej stronie www.mocgor.pl, w zakładce „MOC KINA”. Zapraszamy do udziału w górskiej uczcie filmowej, bez wychodzenia z domu, z dowolnego miejsca w Polsce!

Informacja prasowa
  • Komentarze na forum Dodaj swój wątek
    Brak komentarzy na forum