Zaproszenie na październikowy Vertical Run Camp w Tatrach

Z ogromną radością pragniemy zaprosić wszystkich miłośników tatrzańskiego świata do wzięcia udziału w VERTICAL RUN CAMP. Ta 4-dniowa impreza w terminie 15-18.10.2020 skierowana jest do osób, których kondycja nieco wykracza poza turystyczne tempo, choć jeszcze nie czują się na siłach do nazywania się ULTRASAMI. Bazą obozu będzie Hotel Górski Kalatówki, a oprócz samych treningów w Tatrach odbędą się inspirujące wykłady i prelekcje.

***

Obóz VERTICAL RUN CAMP poprowadzi Jakub Brzosko – przewodnik i ratownik tatrzański, uczestnik wielu zawodów skialpinistycznych. Gośćmi będą: Marcin Kin, Piotr Sadowski i Kacper Tekieli. Co łączy fotografa ekstremalnego, fizjoterapeutę i trenera, oraz wspinacza? Przede wszystkim wielka pasja do Tatr, ale w szerszym sensie do natury i przemierzania jej na różnych kontynentach. Wszyscy trzej są wulkanami pozytywnej energii.

W pierwszy (czwartkowy) wieczór zaczniemy od spotkania z Piotrem Sadowskim, który opowie o holistycznej koncepcji podejścia do swojego ciała, do mądrego trenowania w górach oraz zapobiegania kontuzjom. Będziecie mogli mu zadawać pytania oraz odnaleźć swoją metodę treningu. Kolejne dwa wieczory dostarczą Wam niezwykłych wrażeń. Marcin Kin to profesjonalista w każdym calu, a okiem obiektywu obserwował wybitne postaci sportu. W wertykalny świat wprowadzi Was Kacper Tekieli. Nie tylko wielokrotnie nie korzysta podczas wspinania z liny, ale i dokonuje swoich przejść w wyśrubowanych czasach.

Podczas wszystkich dni obozu ładujemy się endorfinami na maksa. Magiczne Tatry, trening, inspirujące rozmowy, spotkania, pyszna kuchnia, sauna, gitarowe wieczory, a nawet otwarcie nieformalnego bytu: GÓRSKIEJ DYSKOTEKI („Możesz tańczyć wszędzie, jeżeli tańczysz sercem”), będzie receptą fantastycznie przeżytego czasu. Jeżeli dodamy do tego, że to wszystko będzie się działo w kultowymi miejscu, jakim jest Hotel Górski Kalatówki, gdzie od ponad pół wieku spotykają się najlepsi polscy jazzmani, z Krzysztofem Komedą na czele, to dopełnia to jakościowej całości.

W trakcie całego obozu została przygotowana specjalna oferta dla uczestników: testowanie butów HOKA, które docenili na całym świecie biegacze i ludzie gór. Również partner obozu HOKA ONE ONE przygotował dla uczestników nagrody i niespodzianki.

Więcej o Vertical Run Cup na profilu FB imprezy.

Informacja prasowa
  • Komentarze na forum Dodaj swój wątek
    Brak komentarzy na forum