27 lipca 2020 14:08

Otwarcie nowego BLO Katowice już 1 sierpnia!

Od dawna wszyscy odliczali czas do otwarcia BLO. Ściana w Katowicach ma bowiem nową lokalizację – ul. Karoliny 18. Nowe baldy w nowym miejscu będziecie mogli przetestować już 1 sierpnia!

***

Jeszcze pod koniec marca Paweł Grochowalski, współwłaściciel BLO, martwił się o losy katowickiej boulderowni: „przenosiny BLO w Katowicach w najbliższym czasie w obecnej sytuacji wiszą na włosku” (kryzys spowodowany pandemią dał nieźle popalić, więcej TUTAJ – red.) Na szczęście udało się opanować sytuację i wszystko powoli wraca do normy. Od 1 sierpnia wspinacze z Katowic (i nie tylko!) będą mogli zakosztować wspinania, ale już nie na Brackiej, tylko na ul. Karoliny.

(fot. FB BLO Katowice)

Od tygodni na profilu FB BLO Katowice można było śledzić postępy budowy. Większość wyposażenia jest już gotowa, a do uroczystego otwarcia zostało zaledwie kilka dni (najbliższa sobota 1 sierpnia).

Info sprzed kilku godzin (FB BLO):

To Co już mamy:
✔PIŁKARZYKI :)
✔70% ścian z nakręconymi pięknymi baldami
✔moon
✔recepcje gdzie kupicie kawę, przekąski i wszystko co potrzebne do mocnego załadunku i fitnesclimbingu ;)
✔kibelek i jedna szatnia (druga – in progress)

Czego jeszcze nie mamy ale sukcesywnie powstaje
– obwodowni
– pryszniców
– campusa
– drążków

Pracujemy na pełnych obrotach, żeby móc was przyjąć na Karoliny, trzymajcie kciuki za panów od plandek na materace, obiecali się wyrobić, ale mimo wszystko lepiej trzymajcie kciuki!

No to trzymamy :)!

źródło: BLO Katowice
  • Komentarze na forum Dodaj swój wątek
    Brak komentarzy na forum