20 czerwca 2020 17:24

Jurajska oferta specjalna w księgarni wspinanie.pl

Przygotowaliśmy dla Was specjalny pakiet jurajskich przewodników. Jeśli jeszcze nie macie, a chcielibyście wejść w posiadanie kompletu, czyli trzech najbardziej aktualnych „toposów” po naszej Jurze, zajrzyjcie do naszej księgarni! W ofercie „Jura Południowa”, „Jura Środkowa” i „Jura Północna” w bardzo atrakcyjnej cenie!

W pakiecie znajdziecie najnowsze, pięknie wydane przewodniki po Jurze Krakowsko – Częstochowskiej autorstwa Grzegorza Rettingera. Dwa z nich to nowiutkie wydania z tego roku – „Jura Północna” (wyd. 3) i jeszcze ciepła „Jura Południowa” (wyd. 4). Trzecia do kompletu „Jura Środkowa” to pozycja z 2019 roku (wyd. 3), ale wciąż najbardziej aktualna.

W trzech tomach opisanych zostało ponad 10 tysięcy dróg i projektów [!]. I tak, w “Jurze Południowej” zmieściło się 4657 pozycji [w tym 400 nowości względem poprzedniego wydania], w “Jurze Północnej” to 4100 dróg i projektów [w tym 600 nowości względem poprzedniego wydania], a w “Jurze Środkowej” 1750 linii.

„Jura Południowa”, Grzegorz Rettinger (wyd. 4, 2020)

„Jura Południowa”, Grzegorz Rettinger (wyd. 4, 2020)

O tym, że warto posiadać na półce cały komplet, nie musimy Was chyba przekonywać :). Oczywiście każdy z przewodników można zamówić także osobno bądź w innych konfiguracjach, 2- i 3-częściowych, np. Jura Północna i Środkowa lub Południowa i Środkowa, a nawet dwie Jury połączone z topo po Beskidach. Wszystkie oferty w świetnych cenach dostępne są w księgarni  wspinanie.pl.

Polecamy!

Brunka
  • Komentarze na forum Dodaj swój wątek
    Brak komentarzy na forum