6 maja 2020 09:24

Szkolenia online: Akademia Trenerska i Polska Agencja Antydopingowa

Akademia Trenerska, działająca przy Instytucie Sportu – PIB w Warszawie, rusza z serią szkoleń on-line dla trenerów. Szkolenia będą kierowane zarówno do trenerów kadr narodowych, jak i trenerów klubowych, którzy pracują z zawodnikami uczestniczącymi w rywalizacji sportowej organizowanej przez polskie związki sportowe.

Pełny plan szkoleń na 2020 rok będzie dostępny niebawem na stornie internetowej AT – www.akademiatrenerska.pl.

W tej chwili Akademia Trenerska zaprasza na szkolenie “Wykład konwersacyjny: Rozwój i kształtowanie sprawności motorycznej w różnych dyscyplinach sportu na danym etapie rozwoju sportowego”, które odbędzie się 12.05.2020 r. poprzez platformę internetową. Rekrutacja na szkolenie trwa do 07.05.2020 r.

Aby wziąć udział w rekrutacji należy mieć założone konto w systemie AT (trenerzy, którzy brali udział w szkoleniu w IS-PIB, pod koniec zeszłego roku przy okazji konferencji trenerskiej, posiadają już konto i mogą wziąć udział w rekrutacji, trenerzy, którzy nie posiadają jeszcze konta powinni się zarejestrować, każda nowa osoba przed potwierdzeniem utworzenia konta jest weryfikowana w PZA).

Więcej informacji na temat szkolenia >>

W zakładce – Strefa AT, dla zarejestrowanych uczestników jest dostępne również archiwum szkoleń od 2017 roku, w formie wykładów i prezentacji.

Wszelkie pytania i ewentualne problemy z rejestracją prosimy kierować na monika.prokopiuk@pza.org.pl  lub lub rafal.kanowski@pza.org.pl.

***

Wszystkich trenerów i zawodników zapraszamy do zapoznania się z najnowszą informacją Polskiej Agencji Antydopingowej POLADA, na temat szkoleń prowadzonych on-line:

Bez wątpienia edukacyjną „wiadomością miesiąca” jest uruchomienie polskojęzycznej wersji na platformie e-learningu antydopingowego (ADeL). Oznacza to swobodny dostęp do programu edukacyjnego przygotowanego przez specjalistów Światowej Agencji Antydopingowej (WADA) dla kluczowych grup docelowych: przede wszystkim sportowców, ale także trenerów, medyków, studentów i rodziców bez konieczności zmagania się z językiem obcym. Nowy kurs ALPHA 2.0 dający możliwość poznania podstawowych zasad postępowania zgodnego z postawą fair play w sporcie i najważniejszych przepisów antydopingowych został przygotowany we współpracy z Polską Agencją Antydopingową (POLADA). Serdecznie zapraszamy do korzystania z tej formy pozyskania wiedzy niezbędnej dla bezpiecznego i racjonalnego uprawiania sportu –link https://adel.wada-ama.org/pl/dashboard.

Zapraszamy również do zapoznania się z całym Newsletterem opracowanym przez Polską Agencję Antydopingową – Newsletter Kwiecień_2020 oraz do śledzenia strony internetowej www.antydoping.pl.

źródło: PZA
  • Komentarze na forum Dodaj swój wątek
    Brak komentarzy na forum