Rusza Szkoła Górska online

Wracamy do pracy, ale w nowej rzeczywistości – na razie jako Szkoła Online! W tym trudnym czasie pandemii nie możemy chodzić w Tatry, szkolić się w terenie, pracować czy normalnie żyć. Ale możemy uczyć się online! Dlatego zapraszamy na warsztaty, z których wiedzę wykorzystacie w górach po powrocie do normalności.

***

Cały kwiecień rozpisaliśmy na różne szkolenia, które mogą być wstępem do naszych kursów lub Waszej drogi do samodzielności. Pod okiem Instruktorów 5+ doszkolicie się w tematyce nawigacji, planowania wyjść w góry (aplikacje, GPS), przewidywania pogody czy praktycznych patentów wspinaczkowych, turystycznych czy skitourowych. Szkolą Marcin Józefowicz, Maciek Ciesielski oraz Michał Trzebunia, ale obiecujemy, że tematów i prowadzących będzie więcej.

Pierwsze szkolenie już dziś, tj. w środę 8 kwietnia o godz. 21.00 – Marcin Józefowicz zebrał najlepsze i najważniejsze aplikacje, które pomogą Wam we wszystkich aktywnościach w górach.

Marcin Józefowicz

Aby uczestniczyć w wybranych warsztatach, należy mieć konto na portalu Facebook i przy płatności (wybór warsztatów w naszym sklepie) podać adres e-mail, z którego korzystacie na Facebooku. Na każdy warsztat jest utworzona grupa zamknięta, do której dodamy Was jako uczestnika. Przy wyborze 5 lub 10 warsztatów rabat naliczy się automatycznie.

  • Koszt 1 warsztatu: 30 zł
  • Pakiet 5 warsztatów: 130 zł
  • Pakiet 10 warsztatów: 250 zł

Szczegóły, program i zapisy na: szkola-gorska.pl.

Chcemy też wesprzeć służbę zdrowia – 10% z wpłat przekażemy na pomoc w walce z epidemią: https://www.facebook.com/donate/558314954789637/3246098692076136/

Zapraszamy Was też serdecznie do kontaktu z nami – mailowo, telefonicznie czy na facebooku – mimo trudnej sytuacji działamy nie tylko w świecie wirtualnym. A jeśli w maju niewiele się zmieni, zaprosimy na kolejne szkolenia. Trzymajcie się zdrowo i do zobaczenia w Tatrach!

Monika Strojny
5+ Szkoła Górska

Pod patronatem
  • Komentarze na forum Dodaj swój wątek
    Brak komentarzy na forum