10 kwietnia 2020 07:14

Konkurs jurajski nr 2 rozstrzygnięty!

Jurajski konkurs numer 2 dobiegł końca. Podobnie jak w pierwszej konkursowej edycji dostaliśmy od Was mnóstwo fajnych, często baaardzo rozbudowanych odpowiedzi. Wybór tej jedynej, zwycięskiej, był naprawdę trudny.

A pytaliśmy o idealnego waszym zdaniem partnera od liny. Jako że cenimy poetyckie zacięcie, główną nagrodę  – najnowsze wydanie przewodnika „Jura Północna” Grzegorza Rettingera (wyd. 3, 2020) zgarnia autor tego oto wierszyka:

Idealny partner wspinaczkowy, wiem kto przychodzi mi do głowy. Przy nim runouty i duże loty, węzeł na linie to żadne kłopoty. Podpowie słowem przy dużych trudnościach, nogi nie tańczą, czuje to w kościach. Gdy przyjdzie zlewa i czas kiblować, to on dopiero zaczyna śmieszkować. Wszystko profeska, wszystko ogarnia, najlepszy partner, to jak dla statku latarnia :).

Gratulujemy! Mamy nadzieję, że jak tylko miną trudne czasy przewodnik będzie stałym „kompanem” podczas skalnych wypadów na Jurę.

„Jura Północna. Przewodnik wspinaczkowy", Grzegorz Rettinger, wyd. 3, 2020

„Jura Północna. Przewodnik wspinaczkowy”, Grzegorz Rettinger, wyd. 3, 2020

***

Najnowszy przewodnik po Jurze Północnej możecie oczywiście cały czas zamówić w księgarni wspinanie.pl.

Zachęcamy również do zaopatrzenia się w podwójne, a nawet potrójne pakiety przewodników w bardzo atrakcyjnych cenach! W naszej księgarni znajdziecie:

Brunka
  • Komentarze na forum Dodaj swój wątek
    Brak komentarzy na forum