Akademia Wspinania Mazda: od komfortu do wyzwania. 5 kwietnia on lajn. Punkt 17.00

W niedzielę, 5 kwietnia, Akademia Wspinania Mazda miała w planach wygłoszenie prelekcji w Służewskim Domu Kultury w Warszawie. Zebrawszy doświadczenia z dotychczasowych krakowskich spotkań z Publicznością, zapragnęliśmy przenieść je na niwę stołeczną, zarazem uzupełniając i systematyzując materiał merytoryczny.

***

Wobec wybuchłej kilka tygodni temu epidemii realizacja tego zamierzenia nie może dojść do skutku w przewidzianej pierwotnie formie. Z konieczności zatem czynimy przenosiny w internety, skąd nadawać będziemy w dwie świąteczne niedziele: Palmową (5 kwietnia) i Wielkanocną (12 kwietnia, o ile sytuacja epidemiczna na to pozwoli). Dzięki uprzejmości studia filmowo-telewizyjnego On The Air transmisje odbędą się w znakomitych warunkach lokalowych i warsztatowych, do których w możliwym dla nas stopniu spróbujemy dorosnąć.

Wykładzik był oryginalnie planowany jako pojedyncze spotkanie z kwadransem przerwy w środku. W nowych warunkach przerwa urasta do tygodnia, co – zważywszy na gadatliwość jednego z prelegentów – ktoś może znaleźć okolicznością korzystną. W pierwszej części nawiążemy do wystąpienia, z jakim przyjechaliśmy na KFG półtora roku temu; będziemy mówili o rozmaitych składowych naszego wspinania oraz porzucaniu strefy własnego komfortu. Temat zostanie podany w sosie bardzo mądrych pojęć, wymyślonych przez nas specjalnie dla tego celu. W części drugiej rozwiniemy jutrzejszą wypowiedź w kierunku praktycznych porad treningowych i stricte wspinaczkowych.

Raz jeszcze: pierwsza transmisja jutro, 5 kwietnia, o godzinie 17:00.

Szczegóły na facebookowym profilu wydarzenia.

Bądźcie z nami!

Andrzej Mecherzyński-Wiktor
Marcin Kopciński

Andrzej i Marcin świetnie się dogadują :). Ich Akademia Wspinania Mazda ma już wiele odcinków – wszystkie znajdziecie  TUTAJ.
  • Komentarze na forum Dodaj swój wątek
    Brak komentarzy na forum