31 marca 2020 14:03

Konkurs: w wirtualną podróż zabiera nas Funaticos

A może tak wirtualna podróż? Teraz przyda nam się szczególnie. Na konkurs ze znajomości rejonów wspinaczkowych zaprasza Funaticos.

***

W skrócie, żeby mieć szansę na główną nagrodę, trzeba rozpoznać jak najwięcej miejsc przedstawionych na 32 zdjęciach. Nagroda – wyjątkowa bluza Funaticos (absolutna premiera) – zostanie rozlosowana wśród osób, które podadzą największą liczbę poprawnych odpowiedzi. Wszystkie szczegóły dotyczące konkursu znajdziecie na profilu FB Funaticosa.

Jedno ze zdjęć konkursowych

REGULAMIN

1. W komentarzu wrzućcie hashtag kojarzący się Wam z obecną sytuacją (np.  #chcewyjsczdomu / #kupieklatkedladzieci / #sprzedamnasionapapierutoaletowego)

2. Odpowiedzi z nazwami rejonów, ponumerowanymi zgodnie z numeracją zdjęć z posta, wysyłacie jako wiadomości prywatne na Funaticos. Wystarczy podanie nazwy rejonu np. Siurana, Dolina Kobylańska.

Spełnienie obu kryteriów jest warunkiem wzięcia udziału w konkursie. Wygrywa osoba z największą liczbą poprawnych odpowiedzi. Macie czas do 10 kwietnia do godziny 23:59 Wśród osób z największą liczbą trafnych odpowiedzi wylosujemy bluzę. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 13 kwietnia w Lany Poniedziałek, o 20:00 :).

źródło: Funaticos

Tagi:  • Komentarze na forum Dodaj swój wątek
    Brak komentarzy na forum