10 lutego 2020 14:45

Trwają zapisy na Puchar Polski w boulderingu – Krak’em All 2020 (start 29 lutego)

Już pod koniec lutego rusza pierwsza edycja Pucharu Polski w boulderingu (o planie rozgrywek na rok 2020 pisaliśmy TUTAJ). Sezon startowy zainaugurują zawody w Krakowie. Hasło imprezy: „kultowe zawody Krak’em All powracają na Avatar!”. Termin: 29 lutego – 1 marca.

Krak’em All (znane wcześniej jako impreza towarzysząca Krakowskiemu Festiwalowi Górskiemu) odbywają się w randze Pucharu Polski, ale wstęp na ścianę Avatara będą mieć w ten weekend także bardziej rekreacyjnie nastawieni wspinacze. Organizatorzy przewidzieli kilka kategorii: poza Zawodnikami pojawią się takie oto grupy: Kozak, Amator, Oldboy 40+ i YounGirl 40+. Co gospodarze rozumieją pod tymi nazwami, dowiecie się ze strony myavatar.pl/krakem-all-2020.

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do odmowy uwzględnienia konkretnego zawodnika w kategorii amator, celem utrzymania towarzyskiego poziomu kategorii. Wszyscy niekwalifikujący się do kategorii amator mogą uczestniczyć w zawodach w kategorii Kozak.

Uwaga: najlepiej zarejestrować się i opłacić startowe już teraz. Do 14 lutego opłata wynosi 60 zł, potem już 70, a w dniu zawodów kwota wzrośnie do 80 zł. Rejestrować się można pod tym linkiem.

Po wszystkie szczegóły, w tym program Krak’em All 2020, odsyłamy na:

Brunka
źródło: myavatar.pl
  • Komentarze na forum Dodaj swój wątek
    Brak komentarzy na forum