18 lutego 2020 16:43

Ruszyły zapisy na Kotelnica Skitour Challenge 2020 [Odwołane]

Ruszyły zapisy na zawody skitourowe Kotelnica Skitour Challenge. W pierwszej edycji zwyciężyli Iwona Januszyk i Marcin Rzeszótko. Tegoroczna impreza odbędzie się 21 marca. UWAGA: zawody zostały odwołane!

Kotelnica Skitour Challenge to już nie tylko dwa starty (OPEN i dla dzieci), ale rozrastająca się impreza skitourowa. W tym roku oprócz emocji sportowych nie zabraknie imprez towarzyszących. Będzie można wziąć udział w Dynafit Speedfit Night, organizowanym przez głównego sponsora branżowego firmę Dynafit, a także posłuchać opowieści skitourowych z greckich i norweskich gór pt. „Rydwany ognia“. Prelegentami będą Mateusz Mróz i Wojtek Szatkowski ze Skiturowego Zakopanego.

Podczas imprezy będzie można dowiedzieć się nieco więcej o pracy ratowników TOPR podczas panelu Fundacji TOPR „Pomóż ratować  w Tatrach“. Wisienką na torcie będzie spotkanie z filmowcem i himalaistą Darkiem Załuskim, oraz projekcja jego wielokrotnie nagradzanego na całym świecie filmu pt. „Ostatnia góra“.

W ciągu całego dnia będzie można zapoznać się z bogatą kolekcją sprzętu od DYNAFIT, GRIVEL, JULBO, SCARPA, a także wziąć udział w bezpłatnych testach nart Dynafita, testach butów Scarpa czy sprzętu Grivel, Julbo i Scarpa. Firma POMOCA przygotuje specjalne zniżkowe ceny na swoje produkty. Dynafit Team będzie uczył, jak stawiać pierwsze kroki na nartach skitourowych. Dodatkowo odbędzie się wiele konkursów dla publiczności. O dobrą atmosferę i jedzenie na mecie zadbają „Polany“.

Kotelnica Skitour Challenge to impreza familijna ze „sportowym pazurem“. Poza wpisowym na zawody pozostałe wydarzenia są bezpłatne. Bazą imprezy będzie Hotel Bania, który poza Ośrodkiem Narciarskim Kotelnica Białczańska jest głównym partnerem wydarzenia.

Informacje: www.bialkatatrzanska.pl/skitourchallenge

Zapisy: www.bgtimesport.pl/zawody/info/id/453

Zapraszamy!

Informacja prasowa

Pod patronatem




  • Komentarze na forum Dodaj swój wątek
    Brak komentarzy na forum