18 lutego 2020 09:20

Już 300 zapisanych na Krak’em All 2020. Szykuje się boulderowa uczta!

Już za niespełna dwa tygodnie, w weekend 29 lutego – 1 marca, odbędą pierwsze zawody Pucharu Polski w boulderingu. Robi się coraz ciekawiej, bo na listy startowe Krak’em All 2020 wpisało się już 300 uczestników, a zapisy wciąż trwają. No i ta nagroda dla amatorów, oj będzie kusić.

***

Ze strony FB zawodów:

Cieszy nas bardzo tak duże zainteresowanie – obiecujemy nie zawieść Waszych oczekiwań i zgotować Wam prawdziwą boulderową ucztę, jakiej jeszcze w długiej historii tych zawodów nie było! Mamy nowe paczki i chwyty od wiodących producentów, a nasi routesetterzy głowy pełne pomysłów – co z tego wyjdzie, przekonacie się już wkrótce.

Zapisywać się można pod tym linkiem (zapisanych znajdziecie TUTAJ). Cena wpisowego wynosi 70 zł (w dniu zawodów 80 zł), ale warto! Dla wspomnianej boulderowej uczty, punktów w Pucharze Polski, no i dla nagród. Najlepsi amatorzy mogą liczyć na tygodniowy pobyt nad Adriatykiem, w domku na jednym z dwóch campingów, Ca’Savio lub Cesenatico:

Znakomita infrastruktura i nowoczesne wyposażenie domków pozwolą na zasłużony rest.

Sponsorem nagród jest marka New Campsite, a więcej informacji o campingach i ofercie znajdziecie na stronie https://www.newcampsite.com/pl

Możliwy termin realizacji nagrody od 25 kwietnia do 14 czerwca.

W dużym skrócie: uczestnicy Krak’em All startować będą w następujących grupach: Zawodnik, Kozak, AmatorOldboy 40+ i YounGirl 40+. Co gospodarze rozumieją pod tymi nazwami, dowiecie się ze strony myavatar.pl/krakem-all-2020.

Po wszystkie szczegóły, w tym program Krak’em All 2020, odsyłamy na:

Śledźcie stronę zawodów, bo organizatorzy szykują pewnie jeszcze wiele niespodzianek!

Brunka
źródło: FB Avatar Centrala Ruchu

Pod patronatem

 
  • Komentarze na forum Dodaj swój wątek
    Brak komentarzy na forum