10 stycznia 2020 13:34

Speedgoat 4 GTX marki Hoka One One już dostępny w Polsce

Gorąca, długo wyczekiwana premiera od marki Hoka One One – wraz z początkiem bieżącego roku w czołowych polskich sklepach dla biegaczy pojawił się Speedgoat 4 GTX. Stanowi on zapowiedź kolekcji wiosna & lato’ 2020, mającej za kilka tygodni pojawić się w polskich sklepach biegowych i outdoorowych. Oprócz wersji standardowej, dla biegaczy górskich, producent wprowadził do oferty wersję z wyższą cholewką, skierowaną do miłośników hikingu – Speedgoat Mid 2 GTX.

(fot. materiały prasowe Hoka One One)

Wprowadzony model łączy najwyższe standardy obuwia dla biegaczy trailowych – w sklepach wciąż dostępnego jako Speedgoat 3 – oraz zalety słynnej technologii GORE-TEX®. Stworzona z jej wykorzystaniem unikatowa membrana, chroniąca odzież i obuwie od wody, wilgoci i wiatru – również w skrajnych warunkach pogodowych – stanowi dziś synonim najwyższej jakości produktów sportowo – turystycznych.

Co ciekawe, oprócz modelu stricte trailowego, Hoka One One wprowadziła do kolekcji również jego wersję z wyższą cholewką, czyli Speedgoat Mid 2 GTX. To propozycja dla miłośników speed hikingu, czyli szybkiego wędrowania po górach. W przypadku modelu męskiego dostępne są one w dwóch wersjach kolorystycznych – podobnie jak but z klasyczną, niską cholewką. W wersji damskiej producent udostępnił na tę chwilę po jednym, różniącym się od siebie kolorze dla butów niskich i wysokich.

Damski model Speedgoat Mid 2 GTX (fot. materiały prasowe Hoka One One)

O Speedgoata z GORE-TEX® można już pytać w sieciach Sklepu Biegacza (konkretnie w oddziałach w Katowicach, Krakowie, Warszawie – Powiśle oraz we Wrocławiu) oraz Alpin Sport –  Strefa Biegacza & Asics. Sukcesywnie będzie się on pojawiał w kolejnych sklepach biegowych i outdoorowych, m.in. w Natural Born Runners (Poznań), Dot Sport (Kraków i Katowice) i Polar Sport (Kraków).

Męski model Speedgoat 4 GTX (fot. materiały prasowe Hoka One One)

HOKA ONE ONE Speedgoat 4 GTX / Speedgoat Mid 2 GTX

Popularna „Kozica” od marki Hoka One One jest już dostępna w wersji z membraną GORE-TEX®!

  • wersja standardowa – Speedgoat 4 GTX: dla biegaczy górskich,
  • wersja z wyższą cholewką – Speedgoat Mid 2 GTX: dla miłośników speed hikingu,membrana gwarantująca wysoki stopień oddychalności i ochrony przed wilgocią, niezależnie od intensywności ruchu,
  • za amortyzację odpowiada gruba warstwa pianki w śródpodeszwie,
  • przyczepność – również na mokrej skale – gwarantuje podeszwa Vibram® Megagrip, wyposażona w bieżnik z 5 mm, z wielokierunkowymi kołkami,
  • wodoodporna cholewka, wykonana z zastosowaniem wzmocnionej, ale przewiewnej siateczki.

Sugerowana cena detaliczna: 699,99 PLN (Speedgoat 4 GTX), 729,99 PLN (Speedgoat Mid 2 GTX).

Informacja prasowa Raven
  • Komentarze na forum Dodaj swój wątek
    Brak komentarzy na forum