15 stycznia 2020 11:50

„Przeżyć” – książka Elisabeth Revol już w sprzedaży!

Właśnie ukazała się oczekiwana „Przeżyć. Moja tragedia na Nanga Parbat”. To poruszająca opowieść Elizabeth Revol o tragicznych wydarzeniach na Nanga Parbat. Dramacie, który przeżywaliśmy blisko 2 lata temu.

„Przeżyć. Moja tragedia na Nanga Parbat”, Elizabeth Revol, 2020

„Przeżyć. Moja tragedia na Nanga Parbat”, Elizabeth Revol, 2020

„Przeżyć. Moja tragedia na Nanga Parbat” to intymna opowieść Elisabeth Revol o wydarzeniach na Nanga Parbat. W 2018 wraz z Tomkiem “Czapkinsem” Mackiewiczem zdobywali wymarzony szczyt. Mieli to zrobić po swojemu i bez żadnego rozgłosu. Jednak w drodze powrotnej Czapkinsa dopadła choroba wysokościowa, szybko tracił siły i coraz gorzej widział.

Elisabeth ocalała dzięki brawurowej akcji ratowniczej prowadzonej przez himalaistów, którzy w tym czasie uczestniczyli w Zimowej Narodowej Wyprawie na K2 – Adama Bieleckiego, Jarosława Botora, Denisa Urubkę i Piotra Tomalę.

Revol po raz pierwszy z takimi szczegółami wspomina przebieg tragicznych wydarzeń. Szczera do bólu konfrontuje się z własną traumą i emocjami, by swoimi słowami opowiedzieć tę intymną historię, która wydarzyła się “na oczach” milionów ludzi na całym świecie.

Książka jest dostępna w promocyjnej cenieksięgarni wspinanie.pl.
  • Komentarze na forum Dodaj swój wątek

    Ostatnia droga Czapkinsa [4]
    Opisana została przez E.Revol w jej książce, nad której polskim…

    30-01-2020
    FunThomas