9 stycznia 2020 11:40

27. Przegląd Filmów Alpinistycznych im. Wandy Rutkiewicz. Ruszyły zgłoszenia do konkursu!

Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie ma przyjemność ogłosić termin kolejnej edycji Przeglądu Filmów Alpinistycznych im. Wandy Rutkiewicz: 8-10 maja 2020. Już teraz ruszyły zgłoszenia do konkursu!

Ubiegłoroczna edycja Przeglądu cieszyła się niebywałym zainteresowaniem, wypełniając po brzegi salę konferencyjną oraz kinową Centrum Olimpijskiego, jak również salę Akademii Sztuk Pięknych. W ramach zeszłorocznej edycji zrealizowanych zostało 11 spotkań z reżyserami i autorami książek, 2 wystawy fotograficzne, zaprezentowano 7 filmów przeglądu głównego oraz 15 małych form filmowych, a odwiedziło nas ok. 500 widzów – miłośników sztuki i gór. Do konkursu zgłoszonych zostało 30 obrazów filmowych, a podczas pokazu konkursowego zaprezentowanych zostało 15 z nich – pamiątkowe statuetki i nagrody wręczono autorom trzech wyróżnionych filmów.

Serdecznie zapraszamy do nadsyłania zgłoszeń filmowych do tegorocznego konkursu!

Konkurs posiada formułę otwartą, skierowany jest zarówno do profesjonalistów, jak i debiutantów – studentów szkól filmowych, uczelni artystycznych oraz alpinistów i miłośników gór.

Wszystkich twórców zachęcamy do nadsyłania swoich filmów o szeroko rozumianej tematyce górskiej. Jesteśmy otwarci na propozycje – mile widziane różne formy filmowe: dokumentalne, animowane, fabularne długo i krótkometrażowe, eksperymentalne i inne.

Zgłoszenia należy przesyłać w formie elektronicznej na adres: edukacja@muzeumsportu.waw.pl, wraz z wypełnionym formularzem zgłoszeniowym (skan lub zdjęcie) do końca lutego 2020 r.

Karta zgłoszenia 27 PFA

Regulamin konkursu 27 PFA

Zachęcamy do śledzenia aktualności na naszej stronie internetowej oraz na facebooku.

Organizatorzy
  • Komentarze na forum Dodaj swój wątek
    Brak komentarzy na forum