6 grudnia 2019 09:44

Trwa 17. Krakowski Festiwal Górski!

Wczoraj wystartował 17. Krakowski Festiwal Górski. Jeszcze nieśmiało, bo pokazem czterech filmów startujących w Międzynarodowym Konkursie Filmowym, ale już w ciągu najbliższych trzech dni dziać się będzie dużo dużo więcej.

Wczoraj w kinie Kijów (fot. KFG)

***

Pamiętajcie, że w tym roku festiwal krąży po Krakowie, goszcząc w kilku miejscach. Na dzisiejsze wydarzenia zapraszamy do Centrum Kongresowego ICE Kraków. Już od rana możecie zasiąść wygodnie w fotelach i obejrzeć polskie i zagraniczne obrazy konkursowe. Możecie też wybrać się na któryś z warsztatów (do wyboru do koloru). Będzie oczywiście mnóstwo ciekawych gości, górskich opowieści, dyskusji o literaturze, filmie i fotografii. Będą też rozmowy o prawdziwej sztuce wspinaczkowej (w panelu wezmą udział między innymi Anna Stöhr i Jakob Schubert) i o wątpliwej “sztuce” ściemniania. W przerwie będziecie mogli odprężyć się w barze i strefie chill-out.

W sobotę i niedzielę (7-8 grudnia) dołączą do nas kolejni goście, odbędą się kolejne warsztaty, panele dyskusyjne, pokażemy nową porcję filmów, wystartuje też kiermasz outdoorowy. A wszystko to w murach Uniwersytetu Ekonomicznego. W sobotę wręczymy między innymi nasze specjalne wyróżnienia – jedną z nagród, Kraków Climbing Award – Lifetime Achievement, odbierze Ben Moon! Z kolei w niedzielę zapraszamy na główną salę festiwalową na finał zawodów Kraków Boulder Contest (najnowsze informacje o zawodach znajdziecie TUTAJ).

***

Wszystko o 17. KFG na stronach:

Bilety do nabycia na: https://ekobilet.pl/krakowski-festiwal-gorski

Do zobaczenia!

Brunka
  • Komentarze na forum Dodaj swój wątek
    Brak komentarzy na forum