11 grudnia 2019 11:42

Scout Drytool Cup rusza już w najbliższą sobotę

Puchar Polski w Drytoolingu rusza w najbliższy weekend w Częstochowie. Jednak czekać na Was będą nie tylko zmagania sportowe. W piątek, 13 grudnia, organizatorzy zapraszają na bifor. W jego ramach odbędą się dwa spotkania.

***

W przeddzień zawodów, w piątek 13 grudnia, o godzinie 20:00 ruszają imprezy towarzyszące Pucharowi Polski. Ola Kosek podzieli się swoimi doświadczeniami dotyczącymi powrotu do wspinania po kontuzji. Odpowiedni dobór rehabilitacji i treningu to w takich przypadkach to klucz do sukcesu, a ostatnie zawody Pucharu Europy świadczą o tym, że Olga ten klucz posiada:). Przypomnijmy, że poprzedni sezon kończyła z kontuzją barku. Szybka interwencja chirurgiczna i dobrze zaplanowany powrót do aktywności pozwolił naszej najlepszej zawodniczce na udane rozpoczęcie kolejnego sezonu. Podczas spotkania obecny będzie też rehabilitant Olgi, Aleksander Huszczo. Należy się więc spodziewać sporej dawki fachowej wiedzy.

Kolejny moduł dotyczyć będzie sprzętu, Janek Mondzelewski podzieli się z Wami wiedzą na temat żelaza. Kuźnia Szpeju oczywiście otworzy swoje stoisko, będzie też można podziabać :).

Wstęp na bifor jest wolny. Tradycyjnie, po biforze, istnieje możliwość noclegu na ścianie wspinaczkowej.

Szczegóły znajdziecie na PROFILU FB wydarzenia.

Przypominamy też o konieczności wcześniejszej rejestracji na zawody za pomocą FORMULARZA.

Warto też zapoznać się z REGULAMINEM ZAWODÓW, szczególnie w kontekście zasad dotyczących sędziowania.

Zawody w Częstochowie otwierają kolejną edycję Pucharu Polski i odbywają się pod auspicjami PZA. Patronem imprezy jest wspinanie.pl.

Informacja prasowa
  • Komentarze na forum Dodaj swój wątek
    Brak komentarzy na forum