16 grudnia 2019 10:10

Licytacja dla Ani Starosolskiej. Do nabycia zdjęcia Piotrka Deski

Jak fajnie można wykorzystać swoją pasję, żeby pomóc innym, pokazuje Piotrek Deska, zapraszając do licytacji swoich zdjęć. Zebrane pieniądze zostaną przekazane na kosztowną rehabilitację Ani Starosolskiej, która choruje na rzadką chorobę genetyczną – zespół Cockayne’a (więcej o Ani przeczytacie TUTAJ).

Ania Starosolska

***

Piotrek wystawił do licytacji serię zdjęć swojego autorstwa, każde zostało wydrukowane na płycie PCV i oprawione w aluminiową ramkę. Możecie wybrać jeden z trzech formatów: 120×80 cm, 90×60 cm i 60×40 cm. Zdjęcia na ścianie prezentują się naprawdę fajnie. To także doskonały pomysł na świąteczny prezent, a przy okazji okazja do zrobienia dobrego uczynku.

Zdjęcia Piotrka Deski wystawione do licytacji

Niektóre z fotografii pewnie już znacie, np. zdjęcie z Mirowa, które znalazło się między innymi w półfinale tegorocznej edycji Red Bull Illume, największego międzynarodowego konkursu poświęconego fotografii sportowej. Są też bonusy. Na niektórych zdjęciach widnieją autografy ich bohaterów – to z Adlitzgraben podpisał Łukasz Dudek, a to ze ściany Campitello di Fassa Adam Ondra.

(fot. Piotrek Deska)

Szczegółowe informacje dotyczące aukcji (prowadzonej na charytatywni.allegro.pl) znajdziecie na stronie Piotrka Deski, tam również linki do licytacji poszczególnych zdjęć.

Piotrek Deska:

Pal licho zdjęcia i kwoty za nie – rozdmuchajmy ten temat po prostu. Może ktoś będzie w stanie pomóc w inny sposób, albo chociaż przeznaczy 1% rozliczając podatki za 2019 rok.

Zachęcamy do licytacji!

Brunka
  • Komentarze na forum Dodaj swój wątek
    Brak komentarzy na forum