21 listopada 2019 09:45

Kraków Boulder Contest na 17. KFG. I zawody i impreza… Kto się jeszcze nie zapisał?

Zapisaliście się już na Kraków Boulder Contest? Listy wypełniają się błyskawicznie, wolnych miejsc coraz mniej. Tak więc nie ma na co czekać! Zgłaszać się możecie się pod tym linkiem. Zawody odbywać się będą w ramach 17. Krakowskiego Festiwalu Górskiego.

***

Szykuje się wielka feta, i sportowa i taneczna. W tym roku właśnie w murach Cube odbędzie się festiwalowa impreza – sobota 7 grudnia, start po zakończeniu finałów kategorii RELAX.

Z FB Cube:

Jako że właśnie dobieramy największe hity na AFTER PARTY Krakowski Festiwal Górski, możecie teraz zamówić swój kawałek, przy którym będziecie densować do białego rana. Wrzucajcie swoje propozycje w komentarzach!

La la la…. (fot. Cube Baldy & Kawa)

Impreza imprezą, ale nie przesadźcie ;), bo już w niedzielę od rana czekać będzie na Was mnóstwo atrakcji na 17. KFG, no i oczywiście finały w kategorii PRO.

***

Organizatorami Kraków Boulder Contest są CubeKS Korona i KFG, przy okazji świętować będziemy 100-lecie Korony. Eliminacje w kategoriach PRO i RELAX odbywać się będą na ścianach Cube (RELAX) i krakowskiej Korony (PRO). Na finał PRO zapraszamy w niedzielę 8 grudnia na główną festiwalową scenę, na Uniwersytet Ekonomiczny, przewidywany start 17:30. Finaliści wspinać się będą na ścianie przygotowanej przez GATO.

Po aktualności zaglądajcie na profile FB:

Zapraszamy też na stronę KFG. Tam znajdziecie wszystkie informacje o 17. edycji festiwalu. Zapraszamy!

Brunka

Pod patronatem 
  • Komentarze na forum Dodaj swój wątek

    PRO a RELAX [79]
    Mam wrażenie, że pewna część Koleżanek i Kolegów nie doczytała…

    21-11-2019
    jodlosz