15 października 2019 18:05

Poznaj Ventego – super kompaktową i lekką kurtkę przeciwwiatrową od Cumulus®!

Ventego to zaawansowana kurtka, która sprawdzi się doskonale podczas intensywnego wysiłku zarówno w warunkach górskich, jak i podczas jazdy na rowerze.

Techniczny krój, a także wysoko umieszczone kieszenie zapewniają swobodę ruchów i wygodę. Szczelną ochronę przed wiatrem gwarantuje rozbudowany system ściągaczy w okolicach bioder, mankietów, a także kaptura mieszczącego bez problemu kask rowerowy lub wspinaczkowy. Materiał, z którego została wykonana kurtka to lekka i oddychająca tkanina Pertex® Quantum Air o masie 52 g/m².

„Wysoka odporność na ścieranie i wzmocnienia w okolicach ramion, pozwalają na swobodne użytkowanie kurtki wraz z plecakiem turystycznym, a także lekką kamizelką biegową albo rowerową. Dodatkowo kurtka pokryta jest powłoką DWR, która chroni przed lekkim, jesiennym deszczem.” – mówi Grzegorz Ozimiński z Cumulus®.

Zanim kurtka pojawiła się w sprzedaży, została porządnie przetestowana! W wymagających warunkach sprawdzili ją między innymi Łukasz Supergan – ekspert od pieszego pokonywania długich dystansów, a także Joanna Kłapacz – 11 kobieta na trasie morderczego biegu Granią Tatr.

Więcej na stronie:

Informacja prasowa Cumulus

Tagi:  • Komentarze na forum Dodaj swój wątek
    Brak komentarzy na forum